Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

freestyler7

Проблем със Sony Xperia S

Препоръчан отговор

Здравейте собственик съм на мобилен телефон SONY Xperia S. Преди около  седмици започнаха да ми се появяват съобщения, че различни приложения спират да работят, включително и операционната система, например : " Unfortunatly Xperia Home screen stoped working".  Единственият начин да се оправи е чрез рестарт. Пробвах да отстраня проблема чрез -> Backup & Reset ---> System Reset. За два дни телефонът работеше нормално, но по някаква причина спря да работи мобилният интернет. Пробвах да го активирам от настройките, но не се получава. Телефона е Update-нат до последната версия на софтуера. Ако някой може да ми даде съвет кна какво може да се дължи повредата и как да се отстрани ще съм много благодарен! :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи Factory Data Reset като отбележиш също и Erase internal storage. Разбира се, преди това направи бекъп на информация/снимки, както и синхронизация на контактите с Google акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.