Премини към съдържанието
aztam

Инсталиране на Windows на дял различен от C:

Препоръчан отговор

Здравейте,

Само счетоводител съм и имам следния проблем:

Разделил съм харда на три дяла /200,200,600MB/. Счетоводния ми софтуер се инсталира винаги на C: и за да мога да си правя в бъдеще имидж, само на операционната система /Windows7/, искам да го инсталирам на D:

Не мога да схвана, как да настроя,дяловете като Logical, Primery, и кой да е Active. Windows се инсталира винаги на сетнатия като Active дял и го преименува на C:, каквото и да правя. А не може да има два активни дяла. 

Ползвам набора програми в едни страхотни дискове с набор от програми Hyron 10, ако с някоя от тях, могат да се направят нужните настройки ...

Помагайте с линк или съвет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е счетоводният софтуер?

Аccount, Fact ТРЗ,

Счетоводния софтуер създава големи бази данни, отделно разработчиците му са доста консервативни и определено си е голяма беля да правиш допълнителни настройки на нещо, в което все още има програмен код на dBase /поне за мен/ :)

Бих предпочел да сменя дяла, вместо да експериментирам или купувам нов софтуер поради този проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре смени дяла. Windows да е на Ц, другите неща на другите дялове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не си направиш имидж след чистата инсталация на Уиндоус-а,а след това инсталирай програмите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.