Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

m0nss7erKill

Препоръчайте ми Laptop за 1000+ лева.

Препоръчан отговор

Добър вечер! Бихте ли ми препоръчали някой лаптоп който да е хубав, качествен (по възможност да е от техномаркет) Лаптопа ще се използва предимно за интернет, скайп, някоя друга игричка. Бюджета е около 1000 лева, може и малко от горе. (лаптопа не е за мен а за леля ми, за това не мога да кажа точна цена. Каза, че иска нещо качествено и хубаво което да и върши работа дълго време а не на втория месец да го носи по сервизи) Ако съм пропуснал нещо, моля да ме извините. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo ThinkPad Edge E530c Бизнес серията на Lenovo, ще ви върши чудесна работа за Интернет, филми, музика, офис приложения. Изработката е качествена и не би трябвало да имате проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитания за диагонал и вид на дисплея, някакви други ориентири?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G серия на Леново не си взимай, Асусът не е никак зле, за HP-то нямам отзиви за тази серия, за Самсунга, накой да ме поправи ако греша - струва ми се излишна тая външна видео карта, т.к. тя с почти нищо не превъзхожда вградената такава и се е чиста маркетингово решение с цел печалби за производителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и няколко примерни варианта за около тази сума:

- Lenovo ThinkPad Edge E530c NZY52BM

- HP ProBook 450 H6E48EA 6GB

- Lenovo Thinkpad Edge E530c NZY5TBM

- Lenovo ThinkPad Edge E531 N4I6RBM

Иначе съм съгласен с колегата от по-горе - определено си търси нещо от тези класове. Според мен първият, който съм ти показал е повече от достатъчен. но ако искаш да отидеш малко по-нагоре - имаш опции за това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К`во става хора. Понеже в умрелия техномаркет няма почти нищо взехме това. http://www.technomarket.bg/products/09129897/sony-vaio-sv-f1521v1e

Не знам как е като качество и така на татък. Беше последен (мостра). Като го изключвах ми показа някаква грешка memory нещо си (не беше син екран)  Някакви идеи ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш го в кашона утре и право в магазина  и го  връчваш на тях  и чакаш 1 месец докато го закарат до Англия  да ти го ремонтират. Имаше врачка във форума но я  хвана кризата  и избяга в Норвегия да  се кълчи по баровете за  долари а боба и кафето  го раздадохме  на протестиращите пред парламента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш го в кашона утре и право в магазина  и го  връчваш на тях  и чакаш 1 месец докато го закарат до Англия  да ти го ремонтират. Имаше врачка във форума но я  хвана кризата  и избяга в Норвегия да  се кълчи по баровете за  долари а боба и кафето  го раздадохме  на протестиращите пред парламента.

Добре, знам, че никаква информация не съм дал за грешката. Стоя 3/4 секунди и докато видя какво пише компютъра се изключи. И като за компютър с 6гб рам някои приложения доста бавно зареждат. Дори и ос малко бавно се включва/изключва. До колкото съм чел (ако си спомням добре) мога да върна продукта в магазина до 7 работни дни и да ми върнат парите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, знам, че никаква информация не съм дал за грешката. Стоя 3/4 секунди и докато видя какво пише компютъра се изключи. И като за компютър с 6гб рам някои приложения доста бавно зареждат. Дори и ос малко бавно се включва/изключва. До колкото съм чел (ако си спомням добре) мога да върна продукта в магазина до 7 работни дни и да ми върнат парите. 

Те в Техном...т нямат навика да връщат пари, връщат ти ги като ваучери за да не ходиш да си харчиш парите в друг магазин.

Е... може да са променили търговските си прийоми, но както е казал поета: А дано, а ама на дали...

Мисля, че е добра идея да го размениш за друг модел във магазина докато е време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено им го връщай и си вземи парите - не могат да ти откажат. Ако ти откажат - КЗП и смело напред.

То бива бива своеволия ... като е мостра остръпка направиха ли ти поне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено им го връщай и си вземи парите - не могат да ти откажат. Ако ти откажат - КЗП и смело напред.

То бива бива своеволия ... като е мостра остръпка направиха ли ти поне?

Не. Взимал съм дигитален фотоапарат (мостра) и ми направиха 100лв. отстъпка. От 300 на 200 (нещо подобно) А лаптопа е с няква допълнителна гаранция от сони която я активираха в магазина. Това проблем ли е ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се окаже препъни-камък, но се съмнявам.

Проучи добре въпроса и отиди и се разбери с тях. Ако трябва да ти го заменят с друг с доплащане или връщане на разликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това, компютри и лаптопи - само от специализирани магазини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.