Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам фотоапарат Canon PowerShot A1000 IS. Компютъра ми не го разпознава - въобще не се показва в екплорера поне с Копи и Пейст да свалям снимките.Трябват ми драйвери за него за Win 7x64 и за ХР. В сайта на производителя обаче (http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_Compact/Powershot_A_series/PowerShot_A1000_IS.aspx) има само някакви програми за фотообработка. Откъде да намеря драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато го включиш с USB към компютъра отчита ли ти го като нов хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Като го закачиш към компютъра с USB кабела трябва да избереш от апарата опцията: Connect to PC и чак тогава Windows трябва да ти сигнализира, че имаш нов хардуер. Ако това нещо не се случва проблема може да е от различно естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фотоапаратът няма такава опция. Въобще няма никакви опции, натискам му копчето за слайдшоу и обикновено тогава компютърът го разпознава. Да направя малка корекция, Win 7 го разпозна и сам му инсталира драйвери (!!) остава проблема с една стара бракма с ХР (която не ще да го разпознае)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Страница за изтегляне на драйвер за фотоапарата:http://canon.driversdown.com/Canon-driver-list/s_613_1.shtml

Най разумното решение е на "Rude Boy",четец за карти. Аз също ползвам такъв от много години без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.