Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

драйвери за фотоапарат Canon

Препоръчан отговор

Имам фотоапарат Canon PowerShot A1000 IS. Компютъра ми не го разпознава - въобще не се показва в екплорера поне с Копи и Пейст да свалям снимките.Трябват ми драйвери за него за Win 7x64 и за ХР. В сайта на производителя обаче (http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_Compact/Powershot_A_series/PowerShot_A1000_IS.aspx) има само някакви програми за фотообработка. Откъде да намеря драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато го включиш с USB към компютъра отчита ли ти го като нов хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си един четец за SD карти, и ще си решиш проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Като го закачиш към компютъра с USB кабела трябва да избереш от апарата опцията: Connect to PC и чак тогава Windows трябва да ти сигнализира, че имаш нов хардуер. Ако това нещо не се случва проблема може да е от различно естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фотоапаратът няма такава опция. Въобще няма никакви опции, натискам му копчето за слайдшоу и обикновено тогава компютърът го разпознава. Да направя малка корекция, Win 7 го разпозна и сам му инсталира драйвери (!!) остава проблема с една стара бракма с ХР (която не ще да го разпознае)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Страница за изтегляне на драйвер за фотоапарата:http://canon.driversdown.com/Canon-driver-list/s_613_1.shtml

Най разумното решение е на "Rude Boy",четец за карти. Аз също ползвам такъв от много години без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.