Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да стартирам или деинсталирам AVG PC TuneUp,но не мога,тъй като ми дава грешка,че файла липсва. Някой може ли да ми прати файла и да каже къде да го сложа,тъй като в гугъл нищо не намерих относно проблема?Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай точно грешката която ти изписва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли през CCleaner или друга деинсталираща програма да я махнеш ?

Да,но без успех.

Дай точно грешката която ти изписва.

The program can't start because RegExp.bpl is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

Това е при стартиране,а като се опитам да деинсталирам нищо не става.

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ЛС съм ти изпратил един адрес от където да я свалиш.

Свали програмата и инсталирай.При инсталирането ще засече,че имаш друга версия и ще попита дали да я премахне преди инсталирането или не.Дай да я премахне.И инсталирай новата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ЛС съм ти изпратил един адрес от където да я свалиш.

Свали програмата и инсталирай.При инсталирането ще засече,че имаш друга версия и ще попита дали да я премахне преди инсталирането или не.Дай да я премахне.И инсталирай новата версия.

Малко късно пиша,но иначе стана преинсталирането,а тази версия,която ти ми прати,преди съм я пробвал и не става регистрацията. Ясно новите версии на AVG PC TuneUP не могат да се регистрират нелегално и единствения вариант е,да се купи програмата,което няма да стане. :D За сега ще ползвам CCleaner. Lock

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.