Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Murmus Cat

смяна на тъчпанели на китайски таблети

Препоръчан отговор

имам въпрос и дано ми помогнете да намеря решение,къде мога да намеря сервиз за ремонт на таблети,в случая китайски....на моя таблет Q-MAX 1020S тъчпанела е пукнат и дали е възможно смяната му и ще ви бъда благодарна ако ми отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде е закупен този таблет? Има ли гаранция? Ако е пукнат или съсипан тъчпанела няма смисъл да му правиш ремонт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде е закупен този таблет? Има ли гаранция? Ако е пукнат или съсипан тъчпанела няма смисъл да му правиш ремонт.

от МЕТРО и се надявах поне да може да се ремонтира а и ми казаха че на базата на MID1020S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от МЕТРО и се надявах поне да може да се ремонтира а и ми казаха че на базата на MID1020S

Носи го там да си кажат думата. Те си имат специализиран сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го там да си кажат думата. Те си имат специализиран сервиз.

ще ги попитам но друго ме притеснява,дали ако е възможно да се смени дали няма да му сложат по голяма цена от другите сервизи,гаранцията му няма да се зачита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ги попитам но друго ме притеснява,дали ако е възможно да се смени дали няма да му сложат по голяма цена от другите сервизи,гаранцията му няма да се зачита

Едва ли. Да не мислиш, че някой сервиз ще се мине. Виж само колко ще струва цялата работа. Ако отива на към 100 лева, по-добре си вземай нов таблет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли. Да не мислиш, че някой сервиз ще се мине. Виж само колко ще струва цялата работа. Ако отива на към 100 лева, по-добре си вземай нов таблет. 

прав си,ако е така,ще купя нов,благодаря ти за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и все пак,трябва да се дават ясни отговори въобще за китайски таблети,не можем само да купуваме скъпи маркови таблети и да няма решение за проблемите за евтините им събрята

както и да е,дано някой се отзове и да напише как и какво да правим и да се справим с тези проблеми

приятна ви вечер:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и все пак,трябва да се дават ясни отговори въобще за китайски таблети,не можем само да купуваме скъпи маркови таблети и да няма решение за проблемите за евтините им събрята

както и да е,дано някой се отзове и да напише как и какво да правим и да се справим с тези проблеми

приятна ви вечер :)

Ясния отговор е: разваля се китайки таблет, хвърляте го и си купувате друг, разваля се марков, носите го на сервиз и (нормално) гаранционно ви го оправят

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясния отговор е: разваля се китайки таблет, хвърляте го и си купувате друг, разваля се марков, носите го на сервиз и (нормално) гаранционно ви го оправят

Не е точно така. Купил съм 2 китайски таблета, на единия спря да му работи тъчскриина и в сервиза ми го подмениха с нов таблет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно така. Купил съм 2 китайски таблета, на единия спря да му работи тъчскриина и в сервиза ми го подмениха с нов таблет.

Такива сервизи са много рядко срещани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил съм ги точно от този магазин (с 20лв по-скъпо), само защото имат сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приятна ви вечер :)

Ама ти ако си мислиш че ще си купиш iPad и ти се случи същото някой ще ти предложи решение си в голяма заблуда. И там решението е замяна на целия таблет с доплащане цена като на нов. Оригинални части просто не се продават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diva е бранд на Дейзи Технолоджи

Линк

Обърнете се към техния сервиз.

Въпроса е колко рентабилно ще е това решетие.

Скоро познат си счупи тъча на китайска тояга купена за 100лв и в сервиза му казаха че тоя тъч е залепен за корпуса и струва със смяната 97лв. Опитах се аз да му потърся такава част и открих че тоя таблет се продава в alibaba.com по 37 долара минимално количество 10бр. Според вас това нещо което има дисплей и батерия и струва 50 лв дали някой китаец ще си играе да продава части за него? Вашия случай едва ли е по различен.

Благодаря Ви, все пак! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох таблета си ACER Iconia с пукнат екран за смяна на екрана в сервиза на novtablet.com. По първоначална уговорка, таблетът трябваше да е готов за 10-15 дни на цена 105-110 лв. Таблетът реално беше готов след 30 дни на цена 125 лв. Не ме предупредиха за промяна в първоначално уговорените условия, точно обратно - аз им звъних няколко пъти, даже ходих лично там, за да разбера какво се случва и защо се бавят толкова. И в момента на получаването ме сюрпризираха със завишена цена. На сайта им пише, че давали гаранция. Не знам за каква гаранция става въпрос, на мен лично нищо не са ми дали. Иначе свършиха работа да. Таблетът работи и екрана е направен, но аз лично не бих ги ползвала втори път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При тези момчета си оправих SW за моя китаец, питай може да имат и части.

Тук ми смениха тъча на моя таблет  LENOVO .  Доволен съм препоръчвам , а и това е истински сервиз , а не някакво място дето го носят на друго място при някакви майстори и т.н.т.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минала е година от как е била актуална темата.

За Метро нищо лошо не мога да кажа изпълняват си гаранциите качествено и в срок, но пукнат дисплей не е гаранционна повреда.

Проблема с метро е че от там пазарите като юридическо лице и гаранцията е 12месеца, пък и като юридическо лице закона за защита на потребителите не ви защитава.

Тъча заедно със стъклото е залепен с двойно залепяща лента към корпуса на таблета, нагрявате с обикновен сешоар и с пластмасов нож леко отлепяте като неспирате да нагрявате.

Откачате кабелчетата закачате новия дисплей пак с двойнозалепяща лента го фиксирате кум корпуса и сте готови. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.