Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Хора, кажете дали тази конф. ще върше работа(http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r45247p1r50071p1r45645p1r46975p1r1005p1rf.html).Искам само отговор- Да или Не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, кажете дали тази конф. ще върше работа(http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r45247p1r50071p1r45645p1r46975p1r1005p1rf.html).Искам само отговор- Да или Не!

За какво ще се ползва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КО? НЕ!

Айде по-сериозно де. 

Въпросите са какви игри ще се играят, ще се ползва ли нещо от стара конфигурация и описание на частите й, както и дали това е краен бюджет ? Монитора също какъв е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде по-сериозно де. 

Въпросите са какви игри ще се играят, ще се ползва ли нещо от стара конфигурация и описание на частите й, както и дали това е краен бюджет ? Монитора също какъв е ?

Човека иска отговор с Да или Не. Явно смята, че и сам ще се справи с конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека иска отговор с Да или Не. Явно смята, че и сам ще се справи с конфигурацията.

Иска отговор, но не и от типа на "Ко! Не ?" от прословутия хит "Меринджей", което във вашия случай не значи нищо освен чиста проба оффтопик.

Ако автора смята, че избира правилна конфигурация, то това си е негово решение. Въпреки това с колегите бихме му помогнали с радост да направи правилен избор според бюджета му, та и затова са тези въпроси. Все пак не сме гадатели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е бюджета, ние ще се опитаме да ти сглобим максимално най-добрата конфигурация за парите, които можеш да дадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска отговор, но не и от типа на "Ко! Не ?" от прословутия хит "Меринджей", което във вашия случай не значи нищо освен чиста проба оффтопик.

Ако автора смята, че избира правилна конфигурация, то това си е негово решение. Въпреки това с колегите бихме му помогнали с радост да направи правилен избор според бюджета му, та и затова са тези въпроси. Все пак не сме гадатели...

Само да добавя, че не аз пуснах този пост, така че не искам да бъда спряган с него. :)

Доколкото помощта, която може да получи за конфигурация от този форум, наистина е безценна и му препоръчвам да се вслуша, в това което ще го посъветват хората тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че не аз пуснах този пост, така че не искам да бъда спряган с него. :)

Доколкото помощта, която може да получи за конфигурация от този форум, наистина е безценна и му препоръчвам да се вслуша, в това което ще го посъветват хората тук.

Сега ме карате и мен да пиша в темата излишно. Коментара ми беше към вас и колегата по-горе в множествено число.

КО? НЕ!

и след неговото мнение

Не ! :no-no:

Не е ли оффтопик ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва ли стария хард диск,че като гледам няма хард?Какъв е крайният бюджет?Ще се клоква ли?Малко по-подробна информация,а за конфигурацията ти - като цяло не е балансирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще използвам стар HDD(320 GB).Монитора е  HDTV FULL HD(Samsung) и ще се ползва за игри от последно поколение(Battlefield 4,Crysis 3,AC 4.........)

Та Крайния бюджет е 1000 лева(тези 16 отгоре аз ги плащам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 994.68 лв. с ДДС

Ще останат парички за транспортните разходи.
Може да се отреже от дъното,да се вземе още една плочка рам.Но по-добре така,пък след време,ако дотрябва,ще си купите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, и не искам клок, използвам cpu cooler-а само заради процeсора, че много загрява(от личен опит го знам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sorry, но не искам INTEL

Но иначе ще сменя кутията и захранването!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 006.10 лв. с ДДС

Само трябва да уточните дали кутията идва с един вентилатор,или е без вентилатори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 006.10 лв. с ДДС

Само трябва да уточните дали кутията идва с един вентилатор,или е без вентилатори.

VGA card length: 279mm / 10.9 inch Това за кутията!

Картата няма да се побере! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.