Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sug@r

Препоръка за нов компютър

Препоръчан отговор

Здравейте,и на мен ми дойде да сменя моята машина която закупих 2007 година.

Бях си харесал един компютър. http://www.speedcomputers.biz/nastolen-computer-speed-game-intel-3220-6790/

Но,приятел ми каза,че тук бихте могли да ми препоръчето по-добър от този.

Така,че ако може да ми препоръчате един компютър до 1000-1050лв.

4гб рам според мен ще са ми достатъчни,500 хард ще ме задоволи ако не продам стария си компютър ще добавя още 320гб,ако има възможност в този цени диапазон да се сложи i5 ще е добре.Компютъра ще се ползва за интернет,музика,филми и също се надявам да подкарам някоя нова игра от рода на DIRT3,Battlefield 3,call of duty и тн....

Също бих искал ако може да не е толкова шумен защото ще бъде включен доста време.

Ще съм ви благодарен ако ми помогнете с избора на нов компютър.

Ако нещо не съм споменал което е нужно с радост ще помогна.

Edit:Монитор и периферия имам нужен ми е само компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kажи каква ти е кутията и старото HDD и захранване. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам всичко да е ново.

Харда е Sata III,но него ще го ползвам ако не продам компютъра,че съм го обещал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти една примерна конфигурация, която може да се подобри още ако ще ползваш нещо от старото ти пц.

BB код:
I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150
GB B85M-HD3 /1150
2X4G DDR3 1600 GEIL DRAGON
500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200
PSU CM GX 450W APFC
ASUS GTX650-E-2GD5
CM ELITE 372 BLACK NO PSU

Обща стойност - 1 069.27 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е монитора? Мишката с USB ли е?

Доколкото разбирам,и сега имате хард,който е 320 Гб.Препоръчвам да го ползвате,както и старата кутия,така ще останат парички за по-добри части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата е там,че искам да си закупя компютъра сглобен единствено да му сложа Windows.

Аз немога да сглобя частите или някой който познавам ако дам да ми го сглобят ще ми вземат 50+ лв!

Това е причината поради която искам да е сглобен.

Edit: Монитора е 17 инча philips не намирам такъв в нета,че да ви дам снимка или тн.. мишката не е usb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата е там,че искам да си закупя компютъра сглобен единствено да му сложа Windows.

Аз немога да сглобя частите или някой който познавам ако дам да ми го сглобят ще ми вземат 50+ лв!

Е да, но нали се сещаш, че един сглобен 100% са орязали, някои части и са си спечелили 150лв. отгоре. Затова по-добре дай 50 лв. отгоре да ти сглобят частите , които знаеш, че са на ниво. Пък и щом ще даваш толкова пари за компютър, к'во са 50лв. отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Edit: Монитора е 17 инча philips не намирам такъв в нета,че да ви дам снимка или тн.. мишката не е usb.

При потвърждаване на поръчката,казвате,че искате да е сглобена конфигурацията.услугата е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти я сглобят безплатно,стига да им кажеш.Виж за всеки случай дали старият ти хард диск е SATA,тогава ще може да го ползваш.

4GB DDR3 1600 A-DATA

ASUS H81M-E /1150

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK

PSU FD 500W INTEGRA R2

Обща стойност - 1 054.66лв. - Ти ще си сложиш само хард диска,ако е SATA разбира се.Картата обаче ще е налична след 16.10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За sky и никем знам,че безплатно ще ми ги сглобят,но при случай,че ползвам кутията и харда трябва тук да ги сглобявам и трябва да дам 50лв,за да ми ги сглобят за това на мен ми е по-добре да си го взема от там целия и ще ми го сглобят и както виждам е по-изгодно от този който посочих аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От никем е безплатно сглобяването

не е така трябва да им пратиш кутията и харда и те безплатно ти го сглобяват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре аз не съм се изразил правилно.

Кутията е почти 7 годишна и на вид е доста грозна и учукана и тн... правиха ми скоро ремонт на стаята и като ти се весне тази "красота" ти става приятно.

Компютърът ще се ползва от 2ма човека така,че този 320 хард до никаде няма да стигне затова искам 500,за да си добавя този 320 и да ми стигнат.Затова казах,че нищо не искам да ползвам.Единствено харда евентуално ще добавя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да закупя конфигурацията предложена от overwrite.

Всичко по нея добре ли е  или да се насоча към друга?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да закупя конфигурацията предложена от overwrite.

Всичко по нея добре ли е  или да се насоча към друга?

А другите предложения какво не им харесахте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъшност предложението на SLI е май по-добро има 4 рам а не 8 които според мен няма да използвам и видеото е по-добре,но захранването,дъното и тн.. незнам дали са добри защото не разбирам толкова от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре според мен е конфигурацията, която @ower... е предложил/а , е най-добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре според мен е конфигурацията, която @ower... е предложил/а , е най-добра.

Значи конфигурация с GTX650 е по-добра от конфигурация с R9 270x,така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи конфигурация с GTX650 е по-добра от конфигурация с R9 270x,така ли?

и аз това си мислих ама няма ние да съжеляваме :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега съм се спрял на предложението което даде SLI.

Вие какво ще кажете?

Всичко си пасва дъно,захранване?

Че не разбирам много да не закупя нещо което няма да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега съм се спрял на предложението което даде SLI.

Вие какво ще кажете?

Всичко си пасва дъно,захранване?

Че не разбирам много да не закупя нещо което няма да тръгне.

Добра е.Щом ще ползваш стария хард диск заедно с новия,по-добра конфигурация едва ли ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Държа процесора да е на intel не AMD.

Значи се спрях последно с предложението на SLI и мисля него да поръчвам в идните дни.

Да попитам никем като поръчам ще ми звънат да потвърдя поръчката и тогава като им кажа да ми го сглобят безплатно ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.