Премини към съдържанието
Joll1Roger

Флор Янсен или птицата Феникс,

Препоръчан отговор

Която ще извади Nightwish от калта.Следя ги от началото на годината в тази формация и аз лично отново виждам светлина в тунела или ако не е светлина то поне малко живот в групата и публиката , а не да имаш чувството , че певицата (Анет) ще падне заспала до микрофона по-средата на Nemo примерно.

За сега има само стари песни в тубата и според мен Флор се справя , но ако Марко я накара да изпее Walking in the air и Sleeping Sun , Флор както е една глава над него поне ще го накара да си изяде брадата (да не говорим къде може да му сложи китарата) ....това в кръга на майтапа.

Аз лично се надявам , но чакам да видя нещо ново написано за Флор.

Какво мислите дали Флор ще успее да ги издърпа от дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по коментарите под видео файловете в Youtube- групата върви стабилно напред. Само че по мое мнение NIghtwish са доста далече от дъното, най-малко поради композирането на Туомас и вокалните способности на Марко . Anette  беше доста встрани ит стандартите на групата, а и нямаше способностите да изпее песните на Tarja. Може би този период беше доста по-близък до дъното....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.