Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Joll1Roger

Флор Янсен или птицата Феникс,

Препоръчан отговор

Която ще извади Nightwish от калта.Следя ги от началото на годината в тази формация и аз лично отново виждам светлина в тунела или ако не е светлина то поне малко живот в групата и публиката , а не да имаш чувството , че певицата (Анет) ще падне заспала до микрофона по-средата на Nemo примерно.

За сега има само стари песни в тубата и според мен Флор се справя , но ако Марко я накара да изпее Walking in the air и Sleeping Sun , Флор както е една глава над него поне ще го накара да си изяде брадата (да не говорим къде може да му сложи китарата) ....това в кръга на майтапа.

Аз лично се надявам , но чакам да видя нещо ново написано за Флор.

Какво мислите дали Флор ще успее да ги издърпа от дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по коментарите под видео файловете в Youtube- групата върви стабилно напред. Само че по мое мнение NIghtwish са доста далече от дъното, най-малко поради композирането на Туомас и вокалните способности на Марко . Anette  беше доста встрани ит стандартите на групата, а и нямаше способностите да изпее песните на Tarja. Може би този период беше доста по-близък до дъното....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.