Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Testforfun

Как да снимам игра (800x600) в HD ?

Препоръчан отговор

Играе се с flash projector...качеството се разваля винаги.

Ето един мой клип сниман с bandicam:

http://www.youtube.com/watch?v=KJKn_WUjcyg

Хубавото качество при мен е чак на 720p.

И ето на един друг човек, който снима с bandicam.

http://www.youtube.com/watch?v=g-7iDwXTCWo

Той дори няма 720p (в youtube), а качеството на неговия клип е супер. 

Как става това ? Има ли начин да подобря качеството ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С четене, омръзна ми да го пиша за всеки въпрос пуснат от геймър.

Няма HD в 800x600, поне това трябваше да знаеш.

По стрийм сайтовете е добре да се качва с лослес кодек, така качеството при конвертиране от сървъра се запазва възможно най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С четене, омръзна ми да го пиша за всеки въпрос пуснат от геймър.

Няма HD в 800x600, поне това трябваше да знаеш.

По стрийм сайтовете е добре да се качва с лослес кодек, така качеството при конвертиране от сървъра се запазва възможно най-добре.

Имам  запис на геймплей (60fps), който има супер качество.Youtube има махимум от 24 fps и ми разваля всичко...Как мога да слея 2 фрейма в 1 ? Четох, че било възможно.

Записа е правен Lagarith LossLess codec. Как да го рендерна в sony vegas за да си запази махимално качеството в 360p ? (или after effects) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You Tube няма максимум 24 фреймрейт, дори не знам как успя да го измислиш, но след това се сетих, че ти си геймър, от вас може да се очаква всичко. Преди време съм качвал с 1200 фреймрейт, там го конвертираха в 30 без загуба на качеството или удължаване на времето.

Сони Вегас е бля, бля, бля-демек боклук, но ти и АЕ можеш да ползваш, което е пак бля, бля, бля-демек не ти вярвам.

Видеоедиторите поддържат опция да избираш/задаваш, с какъв фреймрейт в импортвания файл, след това/или преди/ се задава и преференции/опции/ на проекта, те вече според това си напасват всичко.

360p има такова наименование, защото е 360p-демек малко по-добро от 240p, което е минимума(май) на стрийма в тубата.

Сървърите на сайтовете работят като автоматичния режим на конверторите-имат зададен битрейт, който се определя спрямо резолюцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You Tube няма максимум 24 фреймрейт, дори не знам как успя да го измислиш, но след това се сетих, че ти си геймър, от вас може да се очаква всичко. Преди време съм качвал с 1200 фреймрейт, там го конвертираха в 30 без загуба на качеството или удължаване на времето.

Сони Вегас е бля, бля, бля-демек боклук, но ти и АЕ можеш да ползваш, което е пак бля, бля, бля-демек не ти вярвам.

Видеоедиторите поддържат опция да избираш/задаваш, с какъв фреймрейт в импортвания файл, след това/или преди/ се задава и преференции/опции/ на проекта, те вече според това си напасват всичко.

360p има такова наименование, защото е 360p-демек малко по-добро от 240p, което е минимума(май) на стрийма в тубата.

Сървърите на сайтовете работят като автоматичния режим на конверторите-имат зададен битрейт, който се определя спрямо резолюцията.

И какво ? На мен ми трябва помощ, а ти на кратко ми казваш, че съм тъп ? Не съм от онези безмозъчни типове, които играят само Call Of Duty и Battlefield за да трепят другите. И за кое не ми вярваш ? Със Сони Вегас мога да работя, а с After Effects само пробвах да видя с какво качество ще излезе клипа. Пробвах доста настойки за рендер на Сони Вегас, не става.За максимума съм се объркал, 30 е.

Ето го моя тест-клип, и ето това е, което искам да постигна. Картината на неговия клип е по-добра от моя клип.Моята картина изглежда замъглена...не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не е нужно да казвам нищо, ти сам пишеш, че си ползвал АЕ, за да видиш дали става за конвертер.

Още десетина пъти може да дадеш клиповете, пак няма да ги отворя.

Разлика между геймърите не правя, няма значение коя игра играеш, резултата е същия-ползваш видеоедитори за конвертиране, искаш да правиш HD в 360p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не е нужно да казвам нищо, ти сам пишеш, че си ползвал АЕ, за да видиш дали става за конвертер.

Още десетина пъти може да дадеш клиповете, пак няма да ги отворя.

Разлика между геймърите не правя, няма значение коя игра играеш, резултата е същия-ползваш видеоедитори за конвертиране, искаш да правиш HD в 360p.

Ти си невероятен...На интересен ли се правиш ? Ако нямаш с какво да помогнеш, не пиши. Ти като си играл 1 флаш игра значи си безмозъчен геймър ? Ако беше отворил клиповете щеше да разбереш за какво говоря, или те е страх да не те препраща на някой вирус ? Хах

Смешник, хайде бягай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не играя, това е причината да не питам как с видеоедитор да конвертирам.

Вируси не ме притесняват, все пак не съм геймър, чиято машина копа по цял ден за друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играе се с flash projector...качеството се разваля винаги.

Ето един мой клип сниман с bandicam:

http://www.youtube.com/watch?v=KJKn_WUjcyg

Хубавото качество при мен е чак на 720p.

И ето на един друг човек, който снима с bandicam.

http://www.youtube.com/watch?v=g-7iDwXTCWo

Той дори няма 720p (в youtube), а качеството на неговия клип е супер. 

Как става това ? Има ли начин да подобря качеството ?

Темата нещо излезе от добрия тон. Все пак да се включа и аз.

720p в тубата не значи по никакъв начин че резолюцията на самия файл е HD. Все пак има доста игра докато се получи ефекта конвертираното видео и след това конвертирано отново в тубата да се покаже на 720p. Най-лесно (според мен) става с MovieMaker на windows 7 и 8. След като си обработил видеото с Вегас ( за препоръчване по-бавния за обработка wmv контейнер или mp4) използваш MovieMaker само за ъплоуд в тубата. По този начин видеото излиза 720p , макар и не реално. Ако играеш на 800x600 няма как да имаш претенции към качеството на картината. Тази игра само тази резолюция ли поддържа? И аз се водя геймър, но нямам претенции да знам всяка една игра. Така че давай малко повече информация като задаваш въпроси. С какви точно настройки конвертираш с Вегас? И директно след това ъплоудваш така ли? Защо подяволите записваш с bandicam? Флаш игра ли е това? През браузъра? 

Отново и в тази поредна тема ще кажа, че много от клиповете които гледате в тубата са направени професионално и ъплоудърите печелят пари от това! В масовия случай се използва capture card за записа - пример

Изглежда проблема при теб е при настройките на Вегас при конвертирането. Не каза коя версия е но виж тези няколко клипа  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

720p в тубата не значи по никакъв начин че резолюцията на самия файл е HD.

Отново и в тази поредна тема ще кажа, че много от клиповете които гледате в тубата са направени професионално и ъплоудърите печелят пари от това!

Точно 720p значи, че резолюцията на файла е HD 1280/720(като височината не може да е по-малка, а широчината може да варира)

Тия фантазии за печеленето на пари от снимане на геймплей минават само при геймърите.

Останалите мислим с главите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата нещо излезе от добрия тон. Все пак да се включа и аз.

720p в тубата не значи по никакъв начин че резолюцията на самия файл е HD. Все пак има доста игра докато се получи ефекта конвертираното видео и след това конвертирано отново в тубата да се покаже на 720p. Най-лесно (според мен) става с MovieMaker на windows 7 и 8. След като си обработил видеото с Вегас ( за препоръчване по-бавния за обработка wmv контейнер или mp4) използваш MovieMaker само за ъплоуд в тубата. По този начин видеото излиза 720p , макар и не реално. Ако играеш на 800x600 няма как да имаш претенции към качеството на картината. Тази игра само тази резолюция ли поддържа? И аз се водя геймър, но нямам претенции да знам всяка една игра. Така че давай малко повече информация като задаваш въпроси. С какви точно настройки конвертираш с Вегас? И директно след това ъплоудваш така ли? Защо подяволите записваш с bandicam? Флаш игра ли е това? През браузъра? 

Отново и в тази поредна тема ще кажа, че много от клиповете които гледате в тубата са направени професионално и ъплоудърите печелят пари от това! В масовия случай се използва capture card за записа - пример

Изглежда проблема при теб е при настройките на Вегас при конвертирането. Не каза коя версия е но виж тези няколко клипа  :)

Играта е флаш, и може да се играе в браузър.Аз предпочитам да я играя в flash projector.Максимала е 800x600.Видеото, на което съм дал линк, е снимано с dxtory и едитнато с Sony Vegas. Специално другото видео, което е със супер качество, е снимано с fraps и едитнато с camtasia. (Сам го е казал) Не ползвам Camtasia, защото след като едитна геймплейа, от Dxtory/fraps/bandicam, клипа лагва. Ползвам sony vegas 12.

Това, което искам, е качеството да е подобно на човека, който едитва с camtasia, в 360p. Не мисля, че много хора биха погледнали 720p/1080p, ако качеството в 360p е гадно.

Направих рендер с настройките от първия клип...лагваше. Явно ще трябва да търся още информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно 720p значи, че резолюцията на файла е HD 1280/720(като височината не може да е по-малка, а широчината може да варира)

Тия фантазии за печеленето на пари от снимане на геймплей минават само при геймърите.

Останалите мислим с главите.

Точно това значи за видеото в youtube. Това обаче не означава че изходния файл който е бил конвертиран е записан на тази резолюция. Следиш ли ми мисълта? Виждам че се затрудняваш.

А относно правенето на пари... Вземи се образовай малко човече. Докога така невеж? Правят се пари и то много. По-популярните ъплоудъри в тубата си докарват 5 цифрени суми месечно, като говорим за $. Важно условие в случая обаче е коментара да е на английски език, за да има по голям достъп до аудиторията и евентуално повече гледания на клипа. За България е ясно. С 200 гледания няма как да се изкарат пари. Все пак говорим за хора с поне 200 000 абонати и поне половината от тях гледат всеки клип. Клиповете излизат ежедневно. Също така се работи в партньорство и със други сайтове за гейминг и стрийм, от които се получават допълнителни доходи. Сървъри и други. А повечето от тях продават и тениски и други продукти. Пак подчертавам това се прави на професионално ниво със съответното обурудване. 

Ще ти кажа само няколко които аз знам, а ти може да поровиш в гугъл и да се поинтересуваш евентуално какви пари се правят. И да не се изказваш така неподготвен.

CaptainSparklez, AntVenom, xRpMx13.

Играта е флаш, и може да се играе в браузър.Аз предпочитам да я играя в flash projector.Максимала е 800x600.Видеото, на което съм дал линк, е снимано с dxtory и едитнато с Sony Vegas. Специално другото видео, което е със супер качество, е снимано с fraps и едитнато с camtasia. (Сам го е казал) Не ползвам Camtasia, защото след като едитна геймплейа, от Dxtory/fraps/bandicam, клипа лагва. Ползвам sony vegas 12.

Това, което искам, е качеството да е подобно на човека, който едитва с camtasia, в 360p. Не мисля, че много хора биха погледнали 720p/1080p, ако качеството в 360p е гадно.

Направих рендер с настройките от първия клип...лагваше. Явно ще трябва да търся още информация

Просто явно машината ти е слаба за това, за което се опитваш да я ползваш.

Всички които ползват тубата вече знаят и винаги слагат качеството на максималното което е за клипа. Да не говорим че повечето клипове вече излизат на 720p. 

За запис препоръчвам Fraps (но трябва допълнителни настройки за аудиото ако има коментар) или  Dxtory (където аудиото се синхронизира автоматично) За обработката Вегас с въпросните настройки и за ъплоуд - MovieMaker за да не се бъгне от вградения конвертор на тубата. Без значение на каква резолюция е записан клипа, след конвертирането може да се преработи на 720p и така да се ъплоудне. Но ако оригиналния файл е записан на ниска резолюция, качеството на картината винаги ще е по-лошо от такъв записан на по-добра резолюция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто явно машината ти е слаба за това, за което се опитваш да я ползваш.

Всички които ползват тубата вече знаят и винаги слагат качеството на максималното което е за клипа. Да не говорим че повечето клипове вече излизат на 720p. 

За запис препоръчвам Fraps (но трябва допълнителни настройки за аудиото ако има коментар) или  Dxtory (където аудиото се синхронизира автоматично) За обработката Вегас с въпросните настройки и за ъплоуд - MovieMaker за да не се бъгне от вградения конвертор на тубата. Без значение на каква резолюция е записан клипа, след конвертирането може да се преработи на 720p и така да се ъплоудне. Но ако оригиналния файл е записан на ниска резолюция, качеството на картината винаги ще е по-лошо от такъв записан на по-добра резолюция. 

Как ще е слаба ? Дадох 1250 лева миналия месец ... 

Лично на мен ми харесва повече Dxtory, цветовете са по-добре. Ще пробвам това с Moviemaker скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще е слаба ? Дадох 1250 лева миналия месец ... 

Лично на мен ми харесва повече Dxtory, цветовете са по-добре. Ще пробвам това с Moviemaker скоро.

Какъв е процесора? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е процесора? 

Intel I5 3470 3.20GHz,

EVGA 650 TI BOOST 2GB SC,

2x4 GEIL 1600,

1TB WD BLUE,

Asus P8B75-V, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel I5 3470 3.20GHz,

EVGA 650 TI BOOST 2GB SC,

2x4 GEIL 1600,

1TB WD BLUE,

Asus P8B75-V, 

Хмм... не е лоша конфигурацията и не разбирам от къде се получава този лаг. Единственото което ми хрумва е харда. И най-вероятно точно там е проблема. Видеото няма лаг преди конвертирането, а след конвертирането се получава такъв така ли? Може да постнеш едно примерно видео което си направил с настройките от клиповете които ти дадох. 

Все пак не мисли че компютъра ти е най-доброто на пазара. Още повече, че за запис трябва да имаш поне два хард диска за да не се товари само един с всичко и по възможност някое SSD. Виждам в интересите ти minecraft. Тези ъплоудъри които дадох за пример по-нагоре записват точно крафта и не ползват capture card , но конфигурацията на AntVenom например е следната :

Intel i7 3960X @ 4.2Ghz, 32GB DDR3 RAM, 2x eVGA GTX 680's, 2x 500GB SSD Drive in RAID-1, 2x 3TB Storage in RAID-1, ASUS Sabertooth x79 Motherboard, Corsair HX1050, Corsair 800D Case, Corsair Vengeance K95 Keyboard, Steelseries Sensei Mouse, Bose AE2 Headphones, MXL 009 USB Microphone

Можеш да направиш сравнението. Предимството на тези карти е че отнемат от натоварването и можеш спокойно да записваш на 1080p без да се притесняваш от спад при фреймовете. Наскоро излезе и новия модел на AverMedia Game Capture HD II - което си е напълно самостоятелно външно устройство с отделен хард диск. Отклонихме се от темата.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм... не е лоша конфигурацията и не разбирам от къде се получава този лаг. Единственото което ми хрумва е харда. И най-вероятно точно там е проблема. Видеото няма лаг преди конвертирането, а след конвертирането се получава такъв така ли? Може да постнеш едно примерно видео което си направил с настройките от клиповете които ти дадох. 

Все пак не мисли че компютъра ти е най-доброто на пазара. Още повече, че за запис трябва да имаш поне два хард диска за да не се товари само един с всичко и по възможност някое SSD. Виждам в интересите ти minecraft. Тези ъплоудъри които дадох за пример по-нагоре записват точно крафта и не ползват capture card , но конфигурацията на AntVenom например е следната :

Intel i7 3960X @ 4.2Ghz, 32GB DDR3 RAM, 2x eVGA GTX 680's, 2x 500GB SSD Drive in RAID-1, 2x 3TB Storage in RAID-1, ASUS Sabertooth x79 Motherboard, Corsair HX1050, Corsair 800D Case, Corsair Vengeance K95 Keyboard, Steelseries Sensei Mouse, Bose AE2 Headphones, MXL 009 USB Microphone

Можеш да направиш сравнението. Предимството на тези карти е че отнемат от натоварването и можеш спокойно да записваш на 1080p без да се притесняваш от спад при фреймовете. Наскоро излезе и новия модел на AverMedia Game Capture HD II - което си е напълно самостоятелно външно устройство с отделен хард диск. Отклонихме се от темата.... 

Все пак играта е флаш. А майнкрафт я подкарвам на 1000 фпс. 

Странното при Camtasia e, че слагам геймплея в програмата и лагва.Правя рендер с camtasiq, пускам готовия клип - лагва. Качвам в youtube, лага не е чак толкова голям... С другите програми не става така.http://www.youtube.com/watch?v=We0Ob4Qghaw - тест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак играта е флаш. А майнкрафт я подкарвам на 1000 фпс. 

Странното при Camtasia e, че слагам геймплея в програмата и лагва.Правя рендер с camtasiq, пускам готовия клип - лагва. Качвам в youtube, лага не е чак толкова голям... С другите програми не става така.http://www.youtube.com/watch?v=We0Ob4Qghaw - тест

Крафта може и на 10 000 fps да го подкараш в менюто. Гледа се докато се играе и най-вече докато зарежда новите чънкове. Тук говорим за fps по време на запис все пак. Съмнявам се тогава да е 1000. Започваш да ми звучиш като многото лапета дето твърдят че кризата им тръгвала на почти максимални настройки на правец-а. Само дето е на 800x600 и това "почти" всъщност е много далече от истината. 

Тоя тест не тръгва. И те помолих за тест видео на Вегас, не  на camtasia. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крафта може и на 10 000 fps да го подкараш в менюто. Гледа се докато се играе и най-вече докато зарежда новите чънкове. Тук говорим за fps по време на запис все пак. Съмнявам се тогава да е 1000. Започваш да ми звучиш като многото лапета дето твърдят че кризата им тръгвала на почти максимални настройки на правец-а. Само дето е на 800x600 и това "почти" всъщност е много далече от истината. 

Тоя тест не тръгва. И те помолих за тест видео на Вегас, не  на camtasia. 

Не съм те разбрал, извинявам се...  Ето го теста

Лаг не съм виждал, когато записвам...Не, че съм записвал много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това значи за видеото в youtube. Това обаче не означава че изходния файл който е бил конвертиран е записан на тази резолюция. Следиш ли ми мисълта? Виждам че се затрудняваш.

А относно правенето на пари... Вземи се образовай малко човече. Докога така невеж? Правят се пари и то много. По-популярните ъплоудъри в тубата си докарват 5 цифрени суми месечно, като говорим за $. Важно условие в случая обаче е коментара да е на английски език, за да има по голям достъп до аудиторията и евентуално повече гледания на клипа. За България е ясно. С 200 гледания няма как да се изкарат пари. Все пак говорим за хора с поне 200 000 абонати и поне половината от тях гледат всеки клип. Клиповете излизат ежедневно. Също така се работи в партньорство и със други сайтове за гейминг и стрийм, от които се получават допълнителни доходи. Сървъри и други. А повечето от тях продават и тениски и други продукти. Пак подчертавам това се прави на професионално ниво със съответното обурудване. 

Ще ти кажа само няколко които аз знам, а ти може да поровиш в гугъл и да се поинтересуваш евентуално какви пари се правят. И да не се изказваш така неподготвен.

CaptainSparklez, AntVenom, xRpMx13.

За обработката Вегас с въпросните настройки и за ъплоуд - MovieMaker за да не се бъгне от вградения конвертор на тубата. Без значение на каква резолюция е записан клипа, след конвертирането може да се преработи на 720p и така да се ъплоудне. Но ако оригиналния файл е записан на ниска резолюция, качеството на картината винаги ще е по-лошо от такъв записан на по-добра резолюция. 

Затруднявам се, може би ти си единствения, който си разбира мислите, защото преливат от смислени неща.

5 човека печелят, а са 5 милиона малоумника качващи геймплей, викни някой да ти обясни защо е по-добре да пускаш ТОТО.

Първо да го "обработва" в смехорията вегас, а след това да го вкара и мувимейкър, откъдето да го качва в тубата - такива съвети показват само, че винаги може да се напише по-голяма глупост, при теб това важи с пълна сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм те разбрал, извинявам се...  Ето го теста

Лаг не съм виждал, когато записвам...Не, че съм записвал много.

Като изключим липсата на звук (незнайно защо) качеството на картината е отлично и не забелязвам никакъв лаг. Перфектно видео. 

Тук следва да се отбележи, че ако използваш Dxtory за запис, лага на видеото което се записва може да НЕ се отрази като лаг по време на игра. С други думи, докато играеш не се усеща чак толкова лаг, но видеото се записва с под 30 фрейма, което означава че самото видео ще лагва. Дори при запис в горния ляв ъгъл ти излизат два брояча на fps - единия е реалния с който играеш а другия е този с който се записва видеото. При Fraps нещата са много по-прости - ако ти лагва докато играеш, и видеото ще бъде със същия лаг. 

Затруднявам се, може би ти си единствения, който си разбира мислите, защото преливат от смислени неща.

5 човека печелят, а са 5 милиона малоумника качващи геймплей, викни някой да ти обясни защо е по-добре да пускаш ТОТО.

Първо да го "обработва" в смехорията вегас, а след това да го вкара и мувимейкър, откъдето да го качва в тубата - такива съвети показват само, че винаги може да се напише по-голяма глупост, при теб това важи с пълна сила.

Темата е за запис на геймплей, а ти явно имаш нещо против геймърите. Защо ли четеш тогава и плещиш глупости? Не те разбирам. 

Повечето позват Вегас за обработка и са много доволни. Включително и аз. Включително и изброените по-горе ъплоудъри и много други. Ти обаче си написал много по-добри програми и затова имаш право да критикуваш Вегас. MovieMaker се ползва само за ъплоуда, за да се избегне обработката на файла от youtube. Явно не само моята мисъл ти е трудно да следиш, но не можеш да осъзнаеш за какво става дума. 

Да, има много дето ъплоудват и много го правят ей така за удоволствие. В България се прави предимно за спорта. Няма как да се печели без да се инвестират пари в обурудване и да се работи професионално. Едно хлапе на 13 години дето се мъчи тепърва да пуска Fraps няма как да изкарва пари. Това е ясно от самосебе си. Въпроса е, че се изказваш че не се правят пари, а това е абсолютна глупост от тия дето НЕ мислят с главите си. И не са 5 човека дето печелят. Може да са 5 милиона тези дето печелят и да са 200 милиона тези дето записват, но пари се правят. И тук не говорим за тото, защото това не е на късмет. Тук говорим за инвестиция в обурудване и много труд за популяризиране на канала, който после да носи пари. По-големи глупости от теб няма кой да напише.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 MovieMaker се ползва само за ъплоуда, за да се избегне обработката на файла от youtube.

Остава само да им обясниш и на шефчетата в тубата, защото те продължават да си мислят, че всеки качен клип се обработва от сървърите им, колко са заблудени.

Или заблуденият е друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава само да им обясниш и на шефчетата в тубата, защото те продължават да си мислят, че всеки качен клип се обработва от сървърите им, колко са заблудени.

Или заблуденият е друг.

Заблудения си ти. Понеже от няколко поста насам не си казал нищо по темата или дори нищо полезно или вярно, ще те помоля да се въздържаш от спам и да не пишеш повече по тема от която явно си нямаш никакво понятие. :) Благодаря за вниманието. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заблудения си ти. Понеже от няколко поста насам не си казал нищо по темата или дори нищо полезно или вярно, ще те помоля да се въздържаш от спам и да не пишеш повече по тема от която явно си нямаш никакво понятие. :) Благодаря за вниманието. 

А на теб някой трябва да обясни, че е важно, какво казваш, не колко.

Преди да почна да обяснявам, ще ми се наложи да опровергавам всяка една глупост, която сте написали двамата, ще трябва да отговарям на всеки ваш коментар, а нямам нерви.

Започни да пишеш верни неща, за да няма нужда да се включвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на теб някой трябва да обясни, че е важно, какво казваш, не колко.

Преди да почна да обяснявам, ще ми се наложи да опровергавам всяка една глупост, която сте написали двамата, ще трябва да отговарям на всеки ваш коментар, а нямам нерви.

Започни да пишеш верни неща, за да няма нужда да се включвам.

Започни да се изказваш по темата, отколкото да си дрънкаш някакви глупости дето нямат нищо общо с реалността. Темата е за запис на геймплей. Аз се изказвам защото имам над 100 такива клипа и имам някакъв опит. Ти се изказваш като дървен философ какво занчи 720p, спориш с автора без да му помагаш и спориш с мен без да си записал дори един подобен клип в живота си. Ако така ще се включваш, по-добре не се включвай. И така чакаме автора да се изкаже и не се заяждаме? Аз му предлагам как да го направи а той отговаря дали това работи за него. Ти само казваш не така, без да си запознат и без да си опитал никога. На кой помагаш така ? На егото си? Само от изказванията ти на няколко пъти за Вегас може да си вадя изводите. Програмата е отлична за едит на видео, стига да можеш да работиш с нея. Може да се добавя Thumbnail  , watermark да се забързва видеото забавя и всички възможни опции които може да са нужни за клипове с подобна цел. И при конвертиране се справя добре с множество от настройки в точно какъв контейнер да конвертира. Защо е смехория? Коя да се ползва тогава? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.