Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Archy

Музикална програма..

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма, чрез която мога да правя бийтове. Примерно да има подбор на доста звуци и да мога да ги променям лесно. Не ми трябва някоя програма, която е супер сложна и нищо няма да и разбера. Програмата ми трябва, за да си експериментирам и т.н. Също така програмата може да действа чрез натискане на дадени копчета да се изпълнява даден звук, което е най-елементарното нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням eJay е такава програма.

С голяма библиотека от звуци. FL-Studio-то, по спомен имаше и то нещо като библиотека.

Но доста по-малка.

Първата програма е доста по-лесна, но FL-а e с доста по-големи възможности е не е за начинаещи.

И двете са платени.

Иначе, безплатна алтернатива на FL-a е LMMS, но няма голяма библиотека и пак не е за новаци.

Разбира се, могат да се намерят уроци в нет-а за доста от програмите и туториали в youtube.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви предложения за безплатна програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви предложения за безплатна програма?

Освен горната, не съм запознат да има.

Особено с голяма библиотека от звуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви други предложения да имате? И аз търсих ама не намерих нищо полезно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.