Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Търся следните програми за Windows 7 Ultimate x64:  1. Програма за записване неща на дискове, подобна на Nero Burner, но не знам коя е най- добра. 2. Програма за обработка на песни тоест да режа част от тях. 3. На телефона имам Easy Uninstaller, която премахва App-a и всичко свързано с него. Та знам, че от Control Panel-a може, но търся специално направена програма за такава дейност. 4. Безплатна Антивирусна, която да върши доста добра работа (само не Аваст-а, че лоши спомени имам от нея). 5. Еми кажете ми нещо от сорта на "Must Have" програми или програми, които вие ползвате и са хубави :)  Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. CDBurnerXP е лесна за използване, безплатна програма за записване на дискове. Може да пише върху CD, DVD, Blue-Ray и HD-DVD дискове. Но това не са всичките й възможности. Програмата работи и с ISO файлове или пък записва съдържанието на диск в ISO формат, както и конвертира image формати. Създава дискове с данни, аудио дискове, стартиращи дискове и може директно да копира от диск към друг. CDBurnerXP поддържа всички основни пекарски функции на платените си събратя - запис на data, аудио и DVD дискове, запис на image файлове и базово конвертиране на формати, създаване на bootable дискове и др.. Интерфейсът наподобява много този на Nero и е удобен и лесен за свикване.

2. mp3DirectCut е компактен инструмент за директно редактиране на MP3 файлове. Позволява ви да копирате, вмъкнете или изрежете част от мелодията, да нормализирате звука, да редактирате ID3-таговете. mp3DirectCut е изключително малка програма за директна обработка на MP3 файлове без рекомпресирането им, което запазва качеството на оригиналния файл. Можете да режете части от даден файл, да вмъквате части от друг файл или да променяте силата на звука на песента. Програмата поддържа още запис директно в MP3 от аудио източник и разцепване на големи файлове при наличието на читав CUE файл.

3. Можеш да ги деинсталираш направо от google play market-a... Отваряш google play и след това от там намираш и отваряш " моите приложения " . След това ще ти излязат всички твои приложения и цъкаш върху която програма искаш да махнеш. След това имаш там един бутон Деинсталиране и от там я деинсталираш.

4. Microsoft Security Essentials е напълно безплатна система за защита от вируси, зловреден и шпионски софтуер. Тя е разработена и се предлага в резултат на ангажимента на Майкрософт към Trustworthy Computing, чиято основна цел е потребителите да са защитени и свободни при работата си с компютър. Microsoft Security Essentials е сертифицирана независимо и от West Coast Labs и е подсигурена от световния екип на Microsoft за сигурност. В основата на системата са решенията за сигурност, насочени към бизнеса. Няма нужда от регистрация, пробни версии или подновяване на абонамент. Идеална защита на Вашата система в реално време. Отличава се с опростен интерфейс, който няма да представлява затруднение и за най-неопитните потребители. Лека и безупречна, ненатоварваща операционната система. Нови дефиниции всеки ден. От Microsoft препоръчват премахването на всякакъв друг антивирусен софтуер преди инсталиране на този!

5. Не се сещам за такава програма, извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. CDBurnerXP е лесна за използване, безплатна програма за записване на дискове. Може да пише върху CD, DVD, Blue-Ray и HD-DVD дискове. Но това не са всичките й възможности. Програмата работи и с ISO файлове или пък записва съдържанието на диск в ISO формат, както и конвертира image формати. Създава дискове с данни, аудио дискове, стартиращи дискове и може директно да копира от диск към друг. CDBurnerXP поддържа всички основни пекарски функции на платените си събратя - запис на data, аудио и DVD дискове, запис на image файлове и базово конвертиране на формати, създаване на bootable дискове и др.. Интерфейсът наподобява много този на Nero и е удобен и лесен за свикване.

2. mp3DirectCut е компактен инструмент за директно редактиране на MP3 файлове. Позволява ви да копирате, вмъкнете или изрежете част от мелодията, да нормализирате звука, да редактирате ID3-таговете. mp3DirectCut е изключително малка програма за директна обработка на MP3 файлове без рекомпресирането им, което запазва качеството на оригиналния файл. Можете да режете части от даден файл, да вмъквате части от друг файл или да променяте силата на звука на песента. Програмата поддържа още запис директно в MP3 от аудио източник и разцепване на големи файлове при наличието на читав CUE файл.

3. Можеш да ги деинсталираш направо от google play market-a... Отваряш google play и след това от там намираш и отваряш " моите приложения " . След това ще ти излязат всички твои приложения и цъкаш върху която програма искаш да махнеш. След това имаш там един бутон Деинсталиране и от там я деинсталираш.

4. Microsoft Security Essentials е напълно безплатна система за защита от вируси, зловреден и шпионски софтуер. Тя е разработена и се предлага в резултат на ангажимента на Майкрософт към Trustworthy Computing, чиято основна цел е потребителите да са защитени и свободни при работата си с компютър. Microsoft Security Essentials е сертифицирана независимо и от West Coast Labs и е подсигурена от световния екип на Microsoft за сигурност. В основата на системата са решенията за сигурност, насочени към бизнеса. Няма нужда от регистрация, пробни версии или подновяване на абонамент. Идеална защита на Вашата система в реално време. Отличава се с опростен интерфейс, който няма да представлява затруднение и за най-неопитните потребители. Лека и безупречна, ненатоварваща операционната система. Нови дефиниции всеки ден. От Microsoft препоръчват премахването на всякакъв друг антивирусен софтуер преди инсталиране на този!

5. Не се сещам за такава програма, извинявам се.

Мерси ама явно не си ме разбрал относно точка 3 и точка 5. Първо за точка 3: Търся програма, която да деинсталира игра и всичките нейни записани файлове. :Д Нещо като онази възможност от контролния панел на Windows само че търся програма която е направена само за тази дейност, а именно да деинсталира всички създадени файлове от играта примерно. Относно 5: Питам за програми, които са хубави и ползвате да ми ги препоръчате. A "must have" означава задължително да имаш. Пс: а някоя друга антивирусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся следните програми за Windows 7 Ultimate x64: 

1. Програма за записване неща на дискове, подобна на Nero Burner, но не знам коя е най- добра.

2. Програма за обработка на песни тоест да режа част от тях.

3. На телефона имам Easy Uninstaller, която премахва App-a и всичко свързано с него. Та знам, че от Control Panel-a може, но търся специално направена програма за такава дейност.

4. Безплатна Антивирусна, която да върши доста добра работа (само не Аваст-а, че лоши спомени имам от нея).

5. Еми кажете ми нещо от сорта на "Must Have" програми или програми, които вие ползвате и са хубави :) 

Поздрави!

От точка 1 BurnAware 6.6 Final

точка 2 Format Factory 3.2.0

точка 4 Avira AntiVir 13.0.0.4052

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3. Revo Uninstaler. 

Но не всяка игра се деинсталира,особено ако е пиратска такава.Понякога само се изтрива.

5. CCleaner, Malwarebytes,Adobe Reader ,Skype,Speccy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мнго ще разгледам а да ви питам относно обработка на снимки (съвсем просто колкото да отрежа част от нея) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мнго ще разгледам а да ви питам относно обработка на снимки (съвсем просто колкото да отрежа част от нея) като може да е пиратска :Д

за пиратските прочетете точка 2.10 от правилата на форума. за безплатна xnview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.