Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся следните програми за Windows 7 Ultimate x64:  1. Програма за записване неща на дискове, подобна на Nero Burner, но не знам коя е най- добра. 2. Програма за обработка на песни тоест да режа част от тях. 3. На телефона имам Easy Uninstaller, която премахва App-a и всичко свързано с него. Та знам, че от Control Panel-a може, но търся специално направена програма за такава дейност. 4. Безплатна Антивирусна, която да върши доста добра работа (само не Аваст-а, че лоши спомени имам от нея). 5. Еми кажете ми нещо от сорта на "Must Have" програми или програми, които вие ползвате и са хубави :)  Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. CDBurnerXP е лесна за използване, безплатна програма за записване на дискове. Може да пише върху CD, DVD, Blue-Ray и HD-DVD дискове. Но това не са всичките й възможности. Програмата работи и с ISO файлове или пък записва съдържанието на диск в ISO формат, както и конвертира image формати. Създава дискове с данни, аудио дискове, стартиращи дискове и може директно да копира от диск към друг. CDBurnerXP поддържа всички основни пекарски функции на платените си събратя - запис на data, аудио и DVD дискове, запис на image файлове и базово конвертиране на формати, създаване на bootable дискове и др.. Интерфейсът наподобява много този на Nero и е удобен и лесен за свикване.

2. mp3DirectCut е компактен инструмент за директно редактиране на MP3 файлове. Позволява ви да копирате, вмъкнете или изрежете част от мелодията, да нормализирате звука, да редактирате ID3-таговете. mp3DirectCut е изключително малка програма за директна обработка на MP3 файлове без рекомпресирането им, което запазва качеството на оригиналния файл. Можете да режете части от даден файл, да вмъквате части от друг файл или да променяте силата на звука на песента. Програмата поддържа още запис директно в MP3 от аудио източник и разцепване на големи файлове при наличието на читав CUE файл.

3. Можеш да ги деинсталираш направо от google play market-a... Отваряш google play и след това от там намираш и отваряш " моите приложения " . След това ще ти излязат всички твои приложения и цъкаш върху която програма искаш да махнеш. След това имаш там един бутон Деинсталиране и от там я деинсталираш.

4. Microsoft Security Essentials е напълно безплатна система за защита от вируси, зловреден и шпионски софтуер. Тя е разработена и се предлага в резултат на ангажимента на Майкрософт към Trustworthy Computing, чиято основна цел е потребителите да са защитени и свободни при работата си с компютър. Microsoft Security Essentials е сертифицирана независимо и от West Coast Labs и е подсигурена от световния екип на Microsoft за сигурност. В основата на системата са решенията за сигурност, насочени към бизнеса. Няма нужда от регистрация, пробни версии или подновяване на абонамент. Идеална защита на Вашата система в реално време. Отличава се с опростен интерфейс, който няма да представлява затруднение и за най-неопитните потребители. Лека и безупречна, ненатоварваща операционната система. Нови дефиниции всеки ден. От Microsoft препоръчват премахването на всякакъв друг антивирусен софтуер преди инсталиране на този!

5. Не се сещам за такава програма, извинявам се.

Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. CDBurnerXP е лесна за използване, безплатна програма за записване на дискове. Може да пише върху CD, DVD, Blue-Ray и HD-DVD дискове. Но това не са всичките й възможности. Програмата работи и с ISO файлове или пък записва съдържанието на диск в ISO формат, както и конвертира image формати. Създава дискове с данни, аудио дискове, стартиращи дискове и може директно да копира от диск към друг. CDBurnerXP поддържа всички основни пекарски функции на платените си събратя - запис на data, аудио и DVD дискове, запис на image файлове и базово конвертиране на формати, създаване на bootable дискове и др.. Интерфейсът наподобява много този на Nero и е удобен и лесен за свикване.

2. mp3DirectCut е компактен инструмент за директно редактиране на MP3 файлове. Позволява ви да копирате, вмъкнете или изрежете част от мелодията, да нормализирате звука, да редактирате ID3-таговете. mp3DirectCut е изключително малка програма за директна обработка на MP3 файлове без рекомпресирането им, което запазва качеството на оригиналния файл. Можете да режете части от даден файл, да вмъквате части от друг файл или да променяте силата на звука на песента. Програмата поддържа още запис директно в MP3 от аудио източник и разцепване на големи файлове при наличието на читав CUE файл.

3. Можеш да ги деинсталираш направо от google play market-a... Отваряш google play и след това от там намираш и отваряш " моите приложения " . След това ще ти излязат всички твои приложения и цъкаш върху която програма искаш да махнеш. След това имаш там един бутон Деинсталиране и от там я деинсталираш.

4. Microsoft Security Essentials е напълно безплатна система за защита от вируси, зловреден и шпионски софтуер. Тя е разработена и се предлага в резултат на ангажимента на Майкрософт към Trustworthy Computing, чиято основна цел е потребителите да са защитени и свободни при работата си с компютър. Microsoft Security Essentials е сертифицирана независимо и от West Coast Labs и е подсигурена от световния екип на Microsoft за сигурност. В основата на системата са решенията за сигурност, насочени към бизнеса. Няма нужда от регистрация, пробни версии или подновяване на абонамент. Идеална защита на Вашата система в реално време. Отличава се с опростен интерфейс, който няма да представлява затруднение и за най-неопитните потребители. Лека и безупречна, ненатоварваща операционната система. Нови дефиниции всеки ден. От Microsoft препоръчват премахването на всякакъв друг антивирусен софтуер преди инсталиране на този!

5. Не се сещам за такава програма, извинявам се.

Мерси ама явно не си ме разбрал относно точка 3 и точка 5. Първо за точка 3: Търся програма, която да деинсталира игра и всичките нейни записани файлове. :Д Нещо като онази възможност от контролния панел на Windows само че търся програма която е направена само за тази дейност, а именно да деинсталира всички създадени файлове от играта примерно. Относно 5: Питам за програми, които са хубави и ползвате да ми ги препоръчате. A "must have" означава задължително да имаш. Пс: а някоя друга антивирусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся следните програми за Windows 7 Ultimate x64: 

1. Програма за записване неща на дискове, подобна на Nero Burner, но не знам коя е най- добра.

2. Програма за обработка на песни тоест да режа част от тях.

3. На телефона имам Easy Uninstaller, която премахва App-a и всичко свързано с него. Та знам, че от Control Panel-a може, но търся специално направена програма за такава дейност.

4. Безплатна Антивирусна, която да върши доста добра работа (само не Аваст-а, че лоши спомени имам от нея).

5. Еми кажете ми нещо от сорта на "Must Have" програми или програми, които вие ползвате и са хубави :) 

Поздрави!

От точка 1 BurnAware 6.6 Final

точка 2 Format Factory 3.2.0

точка 4 Avira AntiVir 13.0.0.4052

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3. Revo Uninstaler. 

Но не всяка игра се деинсталира,особено ако е пиратска такава.Понякога само се изтрива.

5. CCleaner, Malwarebytes,Adobe Reader ,Skype,Speccy

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мнго ще разгледам а да ви питам относно обработка на снимки (съвсем просто колкото да отрежа част от нея) 

Редактирано от AGgolqm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мнго ще разгледам а да ви питам относно обработка на снимки (съвсем просто колкото да отрежа част от нея) като може да е пиратска :Д

за пиратските прочетете точка 2.10 от правилата на форума. за безплатна xnview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от eXXcal
      #include <iostream> #include <fstream> #include <map> #include <ctime> #include <string> #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <vector> #include <list> #include <iterator> #include <algorithm> #include <utility> #include <time.h> using namespace std; class CPerson { private: string name; string EGN; public: CPerson() { name=" "; EGN=" "; } CPerson(const string n, const string e) { name=n; EGN=e; } string getname()const { return name; } string getEGN()const { return EGN; } void setname(const string n) { name=n; } void setEGN(const string e) { EGN=e; } virtual void print() = 0; //1.1 int getAge() const //1.2 { int age; time_t currentTime; struct tm * ltm; time( &currentTime ); ltm= localtime( &currentTime ); int year = atoi(getEGN().substr(0, 2).c_str()); int month = atoi(getEGN().substr(2, 2).c_str()); int day = atoi(getEGN().substr(4, 2).c_str()); int cyear = 1900 + ltm->tm_year; int cmonth = 1 + ltm->tm_mon; int cday = 1 + ltm->tm_mday; age = cyear - (year + 1900); if (cmonth < month) age--; if (cmonth == month && cday < day) age--; return age; } }; class CStudent: public CPerson { private: string FN; map<int, int> st_tests; public: CStudent() { FN=" "; } CStudent(const string n) { FN=n; } CStudent(const string o, const string p, const string n):CPerson(o,p) { FN=n; } void setFN(const string n) { FN=n; } void setst_tests(map<int, int> m) { st_tests=m; } string getFN() const { return FN; } bool operator () (CStudent a, CStudent b) const { return a.average() < b.average(); } map<int, int> getst_tests() { return st_tests; } void print() { cout<<"Ime: "<<getname()<<endl; cout<<"EGN: "<<getEGN()<<endl; cout<<"FN: "<<getFN()<<endl; map<int, int>::iterator it=st_tests.begin(); while(it!=st_tests.end()) { cout<<it->first<<" "<<it->second<<endl; it++; } } void add_st_tests(int a, int b) { map<int, int>::iterator it=st_tests.begin(); while(it!=st_tests.end()) { st_tests.insert(pair<int,int>(a,b)); } } double average() //2.1 { double sum=0; map<int, int>::iterator it=st_tests.begin(); for (it=st_tests.begin();it!=st_tests.end();it++) sum+=it->second; if(st_tests.size()!=0) return sum/st_tests.size(); return -1; } int search(const int a) //2.2 { return st_tests.find(a)->second; } }; class CGroup { private: string spec; int kurs; int grupa; vector<CStudent> students; public: string getspec() const { return spec; } int getkurs() const { return kurs; } int getgrupa() const { return grupa; } vector<CStudent> getstudents() { return students; } void setstudents(vector<CStudent> a) { students=a; } void setspec(const string n) { spec=n; } void setkurs(const int n) { kurs=n; } void setgrupa(const int n) { grupa=n; } CGroup(const string s, const int k, const int g) { spec=s; kurs=k; grupa=g; } void addstudent(CStudent &a) { students.push_back(a); } /* int ReadFile() //3.1 { ifstream st; st.open("students.txt",ios::in); if(!st) { cout<<"Cannot open students.txt or file does not exist."<<endl; return 0; } string a, b, c; int d, e, i=0; if (st.is_open()) { do { st >> a >> b >> c; students[i].setname(a); students[i].setEGN(b); students[i].setFN(c); do { st >> d >> e; students[i].add_st_tests(d,e); }while(st.peek() != '\n' || st.peek() != '\r'); i++; }while(!st.eof()); } st.close(); }*/ double averagetest(int a) //3.2 { double sum=0; int br=0; vector<CStudent>::iterator itt; for (itt=students.begin();itt!=students.end();itt++) { map<int, int>::iterator it=(*itt).getst_tests().find(a); while(itt!=students.end()) sum+=it->second; br++; } cout<<sum/br; return sum/br; } list<CStudent> averageparam(const int a, const int b) //3.3 { list<CStudent> l; int i=0; vector<CStudent>::iterator itt=students.begin(); for (itt=students.begin();itt!=students.end();itt++) { if((*itt).average() >= a && (*itt).average() <= b) l.push_back(*itt); i++; } cout<<"List ot studenti sus sreden broi tochki mejdu "<<a<<" - "<<b<<endl; list<CStudent>::iterator it=l.begin(); for (it=l.begin();it!=l.end();it++) (*it).print(); return l; } int averageabove(const int a) //3.4 { int br=0; vector<CStudent>::iterator itt=students.begin(); for (itt=students.begin();itt!=students.end();itt++) if((*itt).average() > a) br++; cout<<"Broi studenti sus sreden broi tochki nad "<<a<<": "<<br<<endl; return br; } void averageage(const int a) //3.5 { cout<<"Sreden uspeh na "<<a<<" godishni studenti."<<endl; vector<CStudent>::iterator itt=students.begin(); for (itt=students.begin();itt!=students.end();itt++) { int b=(*itt).getAge(); if(a == b) cout<<(*itt).getname()<<" "<<(*itt).average()<<endl; } } void beststudent() //3.6 { cout<<"Student s nai-visoka uspevaemost."<<endl; CStudent temp; vector<CStudent>::iterator itt=students.begin(); for (itt=students.begin();itt!=students.end();itt++) if ((*itt).average() > temp.average()) temp = (*itt); temp.print(); } void sortaverage() //3.7 { sort(students.begin(),students.end(),CStudent()); } void sortasc() //3.8 { } void averageage() //3.9 { } }; int main() { CStudent p1("Ivan","9711156070","61360140"); CStudent p2("Petar","9703041020","61360127"); CStudent p3("Mihail","9708032540","61360134"); p1.add_st_tests(1,55); p1.add_st_tests(2,80); p1.add_st_tests(3,69); p2.add_st_tests(1,98); p2.add_st_tests(2,25); p2.add_st_tests(3,56); p3.add_st_tests(1,32); p3.add_st_tests(2,87); p3.add_st_tests(3,57); CGroup g1 ("SIT",1,1); g1.addstudent(p1); g1.addstudent(p2); g1.addstudent(p3); g1.averagetest(2); }  
      Имам малък проблем с програмата .Успешно се  Build -ва , не изкарва грешки .А като се Run - не ми изписва map set iterator not dereferencable  също така и standard c++ libraries out of range && 0 .  Може ли някой да помогне ? Благодаря предварително

Ето го и условието :

1. Да се дефинира абстрактен клас CPerson, с член данни име и ЕГН, освен необходимите методи, да се напишат и следните:
      абстрактен метод за печат

метод, който връща възрастта на човека на база на ЕГН-то

2. Да се дефинира клас CStudent наследник на CPerson, съхраняващ информацията за факултетен номер на студента и контейнер съхраняващ резултатите на студента от различни тестове (код на теста и получения брой точки, напр. (map<unsigned, unsigned> st_tests). Освен необходимите конструктори, методи и оператори (сред които е функцията за печат) да се добавят:

метод, който връща средния брой точки получени от студента

метод, който връща брой точки по код на тест, подаден като параметър

3. Да се дефинира клас група студенти CGroup, съхраняващ информацията за специалност, курс, група и контейнер от студентите в нея (напр. vector<CStudent>). Освен необходимите методи, да се реализират и следните член функции:

да се дефинира конструктор с параметър име на файл, съдържащ необходимата информация за запълване на контейнера

изчислява и връща средния брой точки за тест, подаден като параметър

връща списък от студенти (list<CStudent*>) със среден брой точки принадлежащи на интервал [a;b] (a,b - параметри)

изчислява и връща броя на студентите със среден брой точки, по-голям от числото подадено като параметър

изчислява и връща средния брой точки на студентите на възраст, подадена като параметър

намира студента с най-висока успеваемост на тестовете

сортира студентите по среден брой точки

сортира тестовете в низходящ ред по среден брой точки, получени от студентите в групата

изчислява средната възраст на студентите от групата

4. Да се създадат няколко обекта от класа CGroup и се демонстрира работоспособността на методите му като се направят различни справки и съпоставки между тях (напр. коя специалност има по-висока средна успеваемост на тестовете, коя по-висока средна възраст, коя повече студенти получили точки над зададена стойност). Да има обработка на изключения на необходимите места.
    • от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• от victork
      Привет на всички!
      Изчетох доста в раздела за Windows, но не намерих решение на моят проблем. Взехме служебен лаптоп с преинсталиран Windows 10 S. За съжаление идея нямах какво точно представлява тази версия на Уиндоус, тъй като и досега ползвам 7, от която съм достатъчно доволен.
      Почнах да тегля софт за колежката (тази, която ще ползва лаптопа) и с учудване установих още на първото приложение (WinRAR), че не може да се инсталира. Тази "страхотна" версия позволява САМО инсталиране на софтуер от Windows Store. А в този Store няма елементарни неща като WinRAR, Chrome...
      Моля, ако някой знае как да избегна това ограничение... да сподели. Разбира се, Уиндоуса любезно ми предлага ъпгрейд до Pro, което обаче струва 49$...
      Предварително благодаря!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.