Премини към съдържанието
bo_po

Нацепване на кожата покриваща главата на пениса

Препоръчан отговор

Здравейте, на 20г., 180см, 93кг, не съм имал никакви венерически болест, приятелката ми също, от 9 месеца имам полов контакт само с нея и тя само с мен, а хигиената ни определям, като много добра. Проблемът ни започна преди около седмица като странен сърбеж Публикувано изображение , при нея е в долната част на вагината, а при мен по кожичката, която покрива главичката на пениса. Понеже водим редовен полов живот, днес по време на сношението тя изпита неприятна болка и спряхме, тогава забелязах, че кожичката покриваща главичката на пениса ми се е нацепила (цепнатините приличат на малки стрий) и цепнатинките съвсем леко кървяха Публикувано изображениеИзвинявам се, ако съм бил прекалено подробен. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такива неща се ходи на дерматолог.И двамата обаче.

Нямаше нужда от техническите ви данни,като ръст и тегло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//offtopic

техническите ви данни

Хехе, не е лесно да излезеш от Матрицата в хардуерният раздел, а? :D

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на 20г., 180см, 93кг, не съм имал никакви венерически болест, приятелката ми също, от 9 месеца имам полов контакт само с нея и тя само с мен, а хигиената ни определям, като много добра. Проблемът ни започна преди около седмица като странен сърбеж Публикувано изображение , при нея е в долната част на вагината, а при мен по кожичката, която покрива главичката на пениса. Понеже водим редовен полов живот, днес по време на сношението тя изпита неприятна болка и спряхме, тогава забелязах, че кожичката покриваща главичката на пениса ми се е нацепила (цепнатините приличат на малки стрий) и цепнатинките съвсем леко кървяха Публикувано изображениеИзвинявам се, ако съм бил прекалено подробен. Благодаря предварително.

не става по интернет.

отивате на преглед и двамата -тя на гинеколог, ти - при уролог.

След това, ако искаш можеш да споделиш и резултатите от прегледа - нямаме нищо против.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да си представя и как е смърдяло ...

п.п обикновено новорегистриралите се пускат големи пикантии !

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да си представя и как е смърдяло ...

п.п обикновено новорегистриралите се пускат големи пикантии !

ами ще те оставя да си представяш, защото аз не усетих миризма и следователно няма как да я коментирам, а и разбирам, че явно имаш опит с миризмите! що се отнася за думата “пикантии“, ще ви помоля да не коментирате, след като нямате мнение по темата!  благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ще те оставя да си представяш, защото аз не усетих миризма и следователно няма как да я коментирам, а и разбирам, че явно имаш опит с миризмите! що се отнася за думата “пикантии“, ще ви помоля да не коментирате, след като нямате мнение по темата!  благодаря

Отново повтарям - подобни симптоми изискват задължителен преглед - за мъжа при уролог, за жената -при гинеколог.

Терапията след това ще бъде едновременно и за двамата, а тя ще зависи от това, което се установи при прегледа.

По интернет прегледи няма как да бъдат извършвани, диагноза няма как да бъде поставена, и няма как да бъде  предписано лечение.

Виждам, че очевидно сте отворили темата за да си чешете езиците и да се обиждате един друг , а това няма да позволя ! :mad:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.