Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, добър избор ли е този лаптоп, трябва ми главно за интернет http://www.sony.bg/product/vaio-seriya-%D0%B5/sve1112m1e и тъй като е готов за употреба, проблем ли ще е да слагам програми, изтеглени директно от интернет? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от бюджета. Ако го купите за 500 ще е супер, но ако дадете за него над 1000 си е прецаквация. Доста е относително. Ако кажете с колко  пари разполагате ще ви предложим нещо.

И по вторият въпрос - да ще можете да ползвате всякакви програми независимо от това какъв ви е уиндоуса.

Поздрави!

П.П. И защо бяха нужни две теми?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че цвета е бил решаващия фактор във покупката а не съотношение цена/компоненти.

То е ясно, че никой от нас няма да даде 780 лева за 11 инчов нетбук.

Аз препоръчвам на авторката да тества дали 11 инча ще я устройват като големина или няма да е по добре 14.

Дългите сесии във фейсбук а и както спомена в предишна тема

работа със Microsoft Office на този малък дисплей, няма ли да е уморително?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е добър, но е скъпичък като за 11 инча. За 15,6 инча мога да ви предложа много по-добри лаптопи на същата цена ( стига да желаете ) ....

Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желая да е нещо от рода на 11,6 инча, просто от голям лаптоп няма смисъл. Не желая и нищо прекалено силно - смисъл откъм процесор - 1,60 GZ би било напълно достатъчно. Няма да играя игри на него, трябва ми за работа - смисъл интернет и офис, както и някои път да изгледам някое филмче на него. Този ми хареса и откъм дизайн и защото е лек - 1 кг ми е ок. Също така има инсталирана ос, което за мен е ок, защото не мога сама да си го инсталирам. Ако някой има някакви предложения, съм отворена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Samsung Ativ Book 2 - Невероятен модел от NP270E5V серията на Samsung. i3 процесор, хубав дизайн... Друго нямам какво да кажа. Само дето е без ОС, но за цената си е превъзходен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, видях го, но няма да мога да си инсталирам ос, пък и ще е по добре да е 11,6 инча, защото ще го разнасям насам - натам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ASUS S200E-CT158H - това вече би трябвало да ви удовлетвори. Windows 8, i3 процесор, 11,6 инчов дисплей. Доста по добър е от Вайото в първият пост. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ще стане, ако дадете на комп. спец. да ви инсталира ОС ?

Най-малкото няма да е лицензно ОС-то, пък и кой знае комп. специалист, колко е такъв и как ще си остави ръцете по машината :)

Това без да обиждам никой рзбира се - всички сме ставали свидетели на това. Аз съм с три лаптопа и на трите съм с легално ОС, къде закупено с лаптопа къде отделно - въпрос на избор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.