Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Понеже майка ми ме врънка да купувам лаптоп, да има на какво да виси през свободното време, реших да се допитам до вас. Какъв лаптоп ще ми предложите, като парите са до 700лв. На него ще се гледат снимки повече, сърфиране, но ще ми се иска да може да държи  и League of Legends играта. Дали това е възможно за тези пари, не знам, очаквам вие да споделите мнение. Надявам се да ми изберете най-доброто за тия пари. Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този не е много хубав, поради причината, че е с вградено видео.

Ето още едно предложение от мен :

Acer Aspire E1-531G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-531G

Да но пък е с и3 процесор, който ще е по полезен в случая според мен. Авторът си преценя все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-531G

Разликата в производителността на двете видеокарти не е чак толкова голяма колкото ти се опитваш да я изкараш.Скапан процесор+60лв отгоре за почти никаква разлика в производителността на двете видеокарти...thank you, but no thanks.Да оставим много по-хубавата батерия на Самсунг-а и матовия екран.... Взимай Самсунг-а докато не са го изкупили.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това му е хубавото. На такъв клас лаптоп изобщо не му трябва отделна видеокарта с лоша производителност. Всъщност, освен на някои специализирани и скъпи модели, на лаптопите изобщо не им трябва отделна видеокарта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това също е симпатично решение в случая, ако разглеждаме Core i3:

- Asus X55C-SX028D

Самсунга е с  по-добра батерия, по-бърз процесор и по-хубаво видео (Intel HD 4000)

PS: Някой има ли наблюдения върху самсунга, защото и аз съм се насочил съм него? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлична батерия, една от най-добрите на пазара, матов екран, но под ъгъл не се вижда чак толкова добре, стабилно шаси, не грее.Абе за тия пари си е нещо страшно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлична батерия, една от най-добрите на пазара, матов екран, но под ъгъл не се вижда чак толкова добре, стабилно шаси, не грее.Абе за тия пари си е нещо страшно ;)

Тъкмо да си го поръчам и хоп... вече не е наличен .. :( изпуснах готиния лаптоп. Сега съм се насочил съм това: HP ProBook 450 . Някакви впечатления от него? Батерия, производителност, корпус. Ще мина тия дни да го видя в някой от Техно-магазините. На снимките ми изглежда , че тъчпада е много вляво и явно не е много удобно при писане. Някой който го има нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дигнал си бюджета ми се струва .. Fujitsu Lifebook AH532  - 3 годишна гаранция, процесор от по-старото поколение, но напълно достатъчен за вкъщи.Екранът е гланцов ! Acer TravelMate 5760g  -Много добро като изработка,матов екран, няма USB3, процесор като горния, външна видео карта, която не знам колко ще използваш и на мен лично ми се вижда излишна в този лаптоп, но не са ме питали още какво да слагат по лаптопите :D Ако имаш кинти за Пробука взимай него :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дигнал си бюджета ми се струва .. Fujitsu Lifebook AH532  - 3 годишна гаранция, процесор от по-старото поколение, но напълно достатъчен за вкъщи.Екранът е гланцов ! Acer TravelMate 5760g  -Много добро като изработка,матов екран, няма USB3, процесор като горния, външна видео карта, която не знам колко ще използваш и на мен лично ми се вижда излишна в този лаптоп, но не са ме питали още какво да слагат по лаптопите :D Ако имаш кинти за Пробука взимай него :)

Искам да знам защо да го взема :D като подарък има мултифункционално уст-во, но какви са му предимствата? Има ли недостатъци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тъчпада си прав - на повечето в последно време гледам се засилва тенденцията да е яко в ляво ( а нас с по-големите длани - кучетата ни яли ) ...

По отношение на 450-ката - хубав модел е и на живо, лично на мен ми допадна, даже на жената нещо такова ( ама 17" ) ѝ мъдрим, а щом момиче го харесва - значи поне на дизайн го докарва :)

Но ако ще гледаш 450-ка и ще искаш да цъкаш ... лично аз бих взел по-скоро това:

- HP ProBook 450 H6Q18ES

Разликата в процесорите не е кой знае койло голяма, но във видео картите е, а това за игрите си е важничко. Отделно че имаш и повече РАМ и хард диск, а реално разликата в цената е 10 лв.

Поздрави,

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как така изведнъж се изчерпа тоя Samsung Ativ book 2 от всички магазини...

PS: Кой от двата бихте ми препоръчали:

HP ProBook 450 или Samsung NP300E5E ?

Редактирано от mario_gangstera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.