Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Можете ли да ми предложите камера която снима в HD 1280x768 и е бюджетна. Разглеждах едни на FujiFilm Finepix но нямаха в наличност. Гоня бюджет 200 - 300 лева. И още нещо. Не ми давайте разни китайски и други некачествени камери. Ако не може да се намери нещо стабилно по - добре да не копувам изобщо. Целта на камерата е главно за клипчета които да мога да слагам в youtube или блог. Не търся супер висока резолюция, разни ефекти и глупости.

Редактирано от eximox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такава цена не можеш да намериш хубава камера ....

Ето едно предложение от мен : SAMSUNG HMX-F90WP/EDC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... камера която снима в HD 1280x768 и е бюджетна... 200 - 300 лева. ...Целта на камерата е главно за клипчета които да мога да слагам в youtube или блог. Не търся супер висока резолюция, разни ефекти и глупости.

Какво точно искаш от камерата? Може и с фотоапарат да се снимат HD клипчета. И със смартфон може да се записва HD за YouTube.

Zoom, стабилизация (оптична/механична или цифрова/софтуерна), светлосила на обектива (за видео на не добре осветено), големина и технология на сензора/матрицата са едни от характеристиките за добър клип. Също качеството на запис на звук (понякога звука е по-важен) - дали да има опция за външен микрофон. 

Разгледай едно две ревюта може да си харесаш сам нещо: http://camcorders.reviewed.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още едно предложение от мен :

SONY DCR-SX65EB

Movie Resolution

720x576 / 50i

Не предлага търсените от автора на темата характеристики. Ако нямате нужните знания, не давайте заблуждаващи предложения, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.