Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Power Boy

Драйвъри за ATI Radeon 4300/4500 Series, видеокарта

Препоръчан отговор

Здравейте ! Търся най- новите драйвъри за тази видео карта, защото като ги сложа да се ъпдейтват от самия "Windows" ми показва, че е на мах.С програмата Driver Agent ми показва че не е до мах и когато натисна да ги ъпдейтне ми показва някакъв човек и май трябва да се плати ?? 

П.П. - Картата е ATI Radeon HD 4300/4500 Series 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставете тоя агент.Най-добре,махнете настоящите драйвери.После почистете с CCleaner.Рестартирайте.Сложете нови драйвери,които сте изтеглил от сайта на АМД.Изтеглете си ги ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционна система ? И малко информация за машината- лаптоп /настолен компютър ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикачете една снимка от аида за повече информация, а и не сте споменали каква е ОС както и версията й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционна система ? И малко информация за машината- лаптоп /настолен компютър ли е ?

Windows 7 Ultimate 32-bit - Настолен 

Процесор - DualCore Intel Celeron E1400, 2000 MHz (10 x 200)

Дънна Платка - ECS G31T-M7 Ram - 3GB

Ако се нуждаете от още информация, пишете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълни 1во точките от пост номер 2 ,иначе ето драйвера : Driver

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставете тоя агент.Най-добре,махнете настоящите драйвери.После почистете с CCleaner.Рестартирайте.Сложете нови драйвери,които сте изтеглил от сайта на АМД.Изтеглете си ги ръчно.

Как да ги махна ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам и след премахването на старите драйвери ,почистване от остатъци с тази  програма .

Драйверите  тук  ,от падащите  менюта избирате ,според вашата система .

Махате старите драйвери с вградената на уиндоус програма.След това влизате под seafe mode,почиствате с програмата ,която съм дал ,рестартирате и инсталирате новите драйвери на чисто .Успех .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ясно ти го е написал ,ако нямаш теглиш Ccleaner,отиваш на 

Почистване на регистрите с Ccleaner рестартираш и инсталираш драйвера от пост номер 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли да напишете всичко с точки (1. 2.) Защото нещо да не се обърка.

П.П. А игрите на ново ли ще трябва да си ги инсталирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли да напишете всичко с точки (1. 2.) Защото нещо да не се обърка.

П.П. А игрите на ново ли ще трябва да си ги инсталирам ?

1.Изтегляш Ccleaner

2.като инсталираш програмта,отиваш на Почистване на временните файлове с Ccleaner и след това на Почистване на регистрите с Ccleaner ,рестартираш.

3.Сваляш и инсталираш драйвера Driver

4.Игрите не ги пипаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го направих всичко преди това. Не съм почиствал. Мерси за всичко :) Всичко си е окей :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.