Премини към съдържанието
trabant4e

Въпрос за торентите и торент клиентите

Препоръчан отговор

Въпроса ми е дали може само да се сийдва без да се лийчва???Когато дръпна някакъв .торрент фаел и ми се пусне торент клиента (Бит комет) ми изписва какво искам да правя : доунлоад,сийд,резюм.Когато пусна доунлоад е ясно почва да сваля,когато натисна обаче сийд уж започва да качва ама нищо не отчита във сайта във който сиий се едно не го сиидвам?!?!При мен ли е грешката?Как може да стане да сиид без да лиич?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е дали може само да се сийдва без да се лийчва???Когато дръпна някакъв .торрент фаел и ми се пусне торент клиента (Бит комет) ми изписва какво искам да правя : доунлоад,сийд,резюм.Когато пусна доунлоад е ясно почва да сваля,когато натисна обаче сийд уж започва да качва ама нищо не отчита във сайта във който сиий се едно не го сиидвам?!?!При мен ли е грешката?Как може да стане да сиид без да лиич?

Май не си наясно като цяло със системата? :wors:

Може да сийдваш, но трябва да го имаш това нещо, което се сийдва.

Иначе може - като кача торент и направому давам resume... той си проверява, че го има на 100% на диска и директно стартира seed

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да при тебе е грешката

за да му задедеш да се Сийдва трябва да го имаш на Компа ( с една дума файла да си го изтеглил от другаде и след това просто да изтеглиш торента от тракери и да му зададеш да се сиидва ...там където си го свалил)

неможеш да сийдваш без да имаш информацията на своя комп.

п.п. ако не се лъжа има общи теми ...за торентите ... и в тях 100 % има нещо за въпроса ти ( не че аз не отговорих на бързо )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма шанс да си вдигам рейтинга без да лиичвам?

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи няма шанс да си вдигам рейтинга без да лиичвам?

Общо взето да.

Трябва да се сдобиваш с нещата от другаде :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако накарям някой приятел да свали фаела и аз го взема от него мога ли да го сиид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш,само на същия тракер ,от който го е свалил или на друг тракер , но файла трябва да е абсолютно същия.Трябва само да си дръпнеш торен файла от дадения тракер и да го пуснеш да се сийдва.Задължително е да си пуснеш Hash-check проверката.Ако веднага почнеш да сийдваш,след проверката,значи си ОК.

Ако след проверката започнеш да сваляш,значи файла или не е пълен ,или не е същия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да има проблеми тъй като и той дърпа от там така ,че само трябва да го зема да посоча фаела и да сийд?Пускам въпросния фаел от дадения саит да се долнлоадва само ,че избирам сиид и то само си намира фаела и само чакам така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да има проблеми тъй като и той дърпа от там така ,че само трябва да го зема да посоча фаела и да сийд?Пускам въпросния фаел от дадения саит да се долнлоадва само ,че избирам сиид и то само си намира фаела и само чакам така ли?

Не, трябва ти да му посочиш къде ти е файла на компа и тогава да го пуснеш да се сийдва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ako си с БитКомет когато сийдваш нещо виждаш червена стрелка на горе.Ако лийчваш,т.е. теглиш - виждаш зелена стрелка надолу.

Докато лийчваш,обаче ти също и сийдваш(в повечето случаи).Ако сийдваш нещо,което никой в момента не лийчва - няма да ти отчита трафик като Ъп - ще виждаш 2 сини стрелки.

Да си разменяш торент файлове с приятели избягвай.Дърпаш файла от тракера и го стартираш с програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси,но ако приемем ,че имам 2 узера мога ли да тегля от единия после да се прехвърля на другия и със него да сиийд.По-точно от единия да лийч после от другия да сийд?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при положение, че файла от един тракер е идентичен с файла от друг тракер може да се дръпне файла от тракер 1, а от тракер 2 само торент файла и само да сийдваш в тракер 2.

и тук идва въпроса ми:

това няма ли леко да подразни подходящите хора в тракер 2, при положение, че не си ъплоудер, че само да качваш? и няма ли да сметнат, че първо трябва да си свалиш нещото от техния тракер и тогава да го сийдваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го лийчнах от единияи узер и сега пробвам да му дам Резюм от другия ,но пак започва да ми го сваля!!!Защо?Искам да почна да сийд от един и същ тракер е филма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз го лийчнах от единияи узер и сега пробвам да му дам Резюм от другия ,но пак започва да ми го сваля!!!Защо?Искам да почна да сийд от един и същ тракер е филма!

На това му се вика преливане на трафик и на повечето тракери е забранено.

А отговора е-дал си различна директория от тази, в която се намира въпросният файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи с коя програма сваляш.На "Жабата" и май Кометата може да се сложи BG филтър.Успех. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.