Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли ми кажете някоя част  за лаптопа дето се пъхат headphones & Microphone че единя жак да го наречем няма  ламаринка и  се бъгва звука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Микрофона и слушалките се включват в различни жакове. Занеси лаптопа на сервиз, за да се види дали може да се смени жака или дали може да се оправи. Ако не трябва да си вземеш USB звукова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие май сте действал на принципа: За този, който има чук всички проблеми са като пирони. Купете си USB звукова карта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие май сте действал на принципа: За този, който има чук всички проблеми са като пирони. Купете си USB звукова карта

capnemo звука работи но ми просто писна да прекъсва .А една колко струва?

Редактирано от Stekors (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е лаптопа ? Няма ли слот за express card, ами се занимаваш със USB игрички за 10 лева с отвратителен звук... Добре де, то аудиочипа в дънната ти платка работи, само 3.5 мм жак си го счупил...

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е лаптопа ? Няма ли слот за express card, ами се занимаваш със USB игрички за 10 лева с отвратителен звук... Добре де, то аудиочипа в дънната ти платка работи, само 3.5 мм жак си го счупил...

Asus k539

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМ ТЕ МЕРСИ <3 *lock*

Може да се ремонтира буксата, при положение че самата звукова карта работи. И не би следвало да е много по-скъп ремонта от тази външната с доставката. А звука ще е в пъти по качествен, макар и не най-добрия по принцип. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се ремонтира буксата, при положение че самата звукова карта работи. И не би следвало да е много по-скъп ремонта от тази външната с доставката. А звука ще е в пъти по качествен, макар и не най-добрия по принцип. 

Аз съм с Razer сушалки няма нищо споко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни буксата и корпуса, те направо са разбити, трябва да се сменя кутията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни буксата и корпуса, те направо са разбити, трябва да се сменя кутията...

Just WoW.:LoL,L2,CS ;( Имам звук виждате ли долу ламарината аз я добавих сложих и  сушалката и си работи но трябва да намествам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just WoW.:LoL,L2,CS ;( Имам звук виждате ли долу ламарината аз я добавих сложих и  сушалката и си работи но трябва да намествам

Носи го в сервиз да сменят буксата. А след пораженията по кутията ще трябва да внимаваш при включване и изключване, защото самата букса няма да има никаква опора и ще се крепи на спойките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само потвърждавате израза за чука и пирона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го в сервиз да сменят буксата. А след пораженията по кутията ще трябва да внимаваш при включване и изключване, защото самата букса няма да има никаква опора и ще се крепи на спойките.

Ще ми откраднат видео картата сам ще си го направя ще залепя ламарината и е готово сега съм подпрял ламарината и работи звука всички е 6 тарикатска лапешка работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми откраднат видео картата сам ще си го направя ще залепя ламарината и е готово сега съм подпрял ламарината и работи звука всички е 6 тарикатска лапешка работа

Е точно видеокартата на лаптопа най-трудно ще ти откраднат. Всъщност няма какво да откраднат а и не си заслужава :)

В какви сервизи си ходил, че така разсъждаваш не знам. Щом прекъсва най-вероятно трябва да се прегледат спойките към дъното, а там не се пипа с обикновен поялник от тия с човката. А с ламарина и пирони друго се прави, не се ремонтират лаптопи така. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е точно видеокартата на лаптопа най-трудно ще ти откраднат. Всъщност няма какво да откраднат а и не си заслужава :)

В какви сервизи си ходил, че така разсъждаваш не знам. Щом прекъсва най-вероятно трябва да се прегледат спойките към дъното, а там не се пипа с обикновен поялник от тия с човката. А с ламарина и пирони друго се прави, не се ремонтират лаптопи така. :)

Ще си купя usb flash и като си зема xbox ще бъде на ремонт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си купя usb flash и като си зема xbox ще бъде на ремонт

добре, що ти е флашка ? Тя какво общо има с проблема ?

Как ще ти отраднат видеокартата, като на такъв клас лаптопи, видеочиповете са поени на дъното, а не са на слот ! Ма какви ламарини, какво подпиране, "тарикатска лапешка работа" ???

Аз съм с Razer сушалки няма нищо споко

Абе ти може и да си с хубави слушалки, ама ако са на некачествена звукова карта, кел файда от хубавите слушалки...

Май сме фенове на болната World of Warcraft, а ? Сега разбирам...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, що ти е флашка ? Тя какво общо има с проблема ?

Как ще ти отраднат видеокартата, като на такъв клас лаптопи, видеочиповете са поени на дъното, а не са на слот ! Ма какви ламарини, какво подпиране, "тарикатска лапешка работа" ???

Абе ти може и да си с хубави слушалки, ама ако са на некачествена звукова карта, кел файда от хубавите слушалки...

Май сме фенове на болната World of Warcraft, а ? Сега разбирам...

Realtek сложих  наново всичко върви наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Realtek сложих  наново всичко върви наред

какво, какво ....? Сложил си външна карта с чип на реалтек ? Тук не сме чат, да си чатим просто ей-така със сгрешен словоред и неразбираеми изрази ! Пиши изречения свързани по смисъл във всеки пост ! Не искам да те обиждам,но нищо не се разбира !

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво, какво ....? Сложил си външна карта с чип на реалтек ? Тук не сме чат, да си чатим просто ей-така със сгрешен словоред и неразбираеми изрази ! Пиши изречения свързани по смисъл във всеки пост ! Не искам да те обиждам,но нищо не се разбира !

Сложих програмата `и ъпдейтнах drivers всичко работи.И тук не сме чат пат да се правите на много голям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.