Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си избера добри колони които ще си струват за  парите , моля за помощ тези които разбират.  1.вариант 2.вариант 3.вариант 4.вариант Може и вие да ми предлагате , само че нека да са 2.1 , ако са 5.1 или повече нямам къде да ги сложа Благодаря предварително  :whist:  !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделете бюджета.

Иначе се насочете към моделите на Microlab, Edifier, Logitech (в краен случай) съобразно колко сте съгласни да отделите.

Ако нямате достатъчно място и за 2.1 и обичате повече музиката има и 2.0 озвучителни системки.

Например: EDIFIER R1600 T PLUS.

Хубаво е да отидете на място да ги чуете (няколко модела), а не да ги избирате по красота. Гледайте да не са направени от пластмаса (сателитите). За Субуфера е  ясно.

Някой модели предлагат включване на повече от един източника на звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нямам място просто зад мен няма нещо върху което да ги сложа колоните и трябва да дупча стената а и кабелите ще контрастират на стената и тн.  Днес видях тези : 5.вариант 6.вариант 7.вариант .  П.П. : Наистина може и да си взема 2.0 видях няколко доста добри

Редактирано от Метин Шабан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито едно от горните предложенията не представлява нещо, което да върши работа според мен. Не бих си озвучил дори и нужника с нещо подобно, защото ще ми създава слухов и душевен дискомфорт. Нямам представа как си избирате озвучение, може би по красота или което е по-евтино, но това не е начина. Дори и покрай тези пари може да се спретне нещо да звучи що годе добре. 

За 80-100 лв. може да се купи качествен 2Х50 вата транзистрен усилвател втора ръка. За още 150-200 колонки и удоволдствието от музиката ще си дойде. Купувайки качествени елементи /дори и втора употреба/ в една система, винаги можеш да ги продадеш /дори и с малка загуба/ и да купиш по-добри. Като си купиш някой боклук, той си е вечно твой!?!

Поздрави!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.