Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се ако темата се повтаря или съм я поставил в неправилен раздел, но съм в безизходица и се надявам някой да ми помогне.

Имам три прекрасни дечица и реших да ги зарадвам по страхотен начин, дори и да трябва това да ми виси после на финансите, години наред, но все искат да ги водя на 3Д филми. Та им взех телевизор Panasonic Viera TX-L47ET5E, имам и един подвижен хард диск, свалих филми 3Д от торент сайтовете заредих филма на телевизора и за нещастие субтитрите излизат от лявата и дясната страна на екрана и в средата нищо, колкото и филми да пробвах и различни субтитри ефекта за съжаление е един и същ. а нещастните погледи на децата още по-големи. Молбата ми е имам ли как да оправя този проблем, някаква програмка или някакъв метод. Имам само лаптоп, но той няма HDMI връзка, само мога да го връзвам с VGA кабела, а на него като пусна филми с HD или 3D качество, много забива и насича флилмите дори да са mkv.

Какви са ми възможностите да гледам 3Д филмите с добри субтитири и как мога да ги оправя, Blue Ray изобщо не съм пробвал. Моля Ви за съдействие за да мога да зарадвам истински децата и да си оправдая огромният заем пред жената :(. Благодаря Ви предварително за помоща.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би трябва да вградите субтитрите във филма.Пробвайте да ги вграждате с това http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs. - не се конвертира филма и става бързо. Получавате файл с разширение .divx, което можете да промените на .avi. 

п.п.Оказва се,че линка не работи,поне при мен коректно.Ето ви линк http://aviaddxsubs.blogspot.com/

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, каква е ползата да се пита относно проблем и да не се прилагат отговорите на практика?

В мрежата освен безброй форуми има и търсачки, които отговарят на всякакви въпроси, включително и на твоите - вграждане на субтитри в .mkv , вграждане на субтитри в .avi , вграждане на субтитри в 3D и т.н.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.