Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,търся програма с която примерно мога да сложа субтитри на клип който няма такива.Клип в интернет.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся програма с която примерно мога да сложа субтитри на клип който няма такива.Клип в интернет.Благодаря предварително!

Не се разбира. Клипа е качен в интернет и искаш да му добавиш субтитри? Вбокса има такава функция. 

Имаш файл и субтитри и искаш да ги вградиш в клипа? FormatFactory.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се разбира. Клипа е качен в интернет и искаш да му добавиш субтитри? Вбокса има такава функция. 

Имаш файл и субтитри и искаш да ги вградиш в клипа? FormatFactory.

Ами не.Клипа е в един сайт с разни учебни материали и има клипове за обеснения.Та клипа е с някакъв FlowPlayer.И няма опция за субтитри,а аз искам да ми е със субтитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не.Клипа е в един сайт с разни учебни материали и има клипове за обеснения.Та клипа е с някакъв FlowPlayer.И няма опция за субтитри,а аз искам да ми е със субтитри.

Тоест нямаш налични никакви субтитри, само видео и искаш програма, която да ти ги направи? Няма такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест нямаш налични никакви субтитри, само видео и искаш програма, която да ти ги направи? Няма такава.

Нещо по-точно като в тубата където видеото слуша какво казва човека и го изкарва отдолу.Има ли нещо такова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...в тубата където видеото слуша какво казва човека и го изкарва отдолу...

Ами свали видеото, качи го в Youtube и пробвай. Може би ще сработи, ако гласа е достатъчно ясен. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.