Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AGgolqm

Проблем с WiFi на Xperia J

Препоръчан отговор

Вчера (12.10.2013г.) си включвам телефона и му включвам и wifi-a и тогава се свързвам с мрежата ни. Пишеше ми за около 1 минута "Authenticating" и после "Authenticating problem" след това "Disconnect". Рестартирах модем и телефон около 5-6 пъти ама без успех. Днеска като бях на фризьор там има интернет и се пробвам да се свържа и пак същото. Така останових, че е от телефона ми, но от телефони малко разбирам. Андроида е 4.1.2, не съм изпускал телефона. Възможно ли е заради out date-нат андроид? И как да разреша проблема? Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетни телефона до заводски настройки и опитай пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някакви други идеи? възможно ли е да пусна интернет през лаптопа към телефона и така да обновя андриоида, тъй като не ми се ресетва всичко :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от BORIS2000
      Скоро закупих принтер DeskJet с опция за wifi принтитане. Когато от мобилния ми телефон се включа в wifi мрежата на принтера да принтирам нещо, изскача прозорец с парола. Въпросът ми е как да открия тази парола? Благодаря за отговорите! 
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от did90
      Здравейте, 
      Преди около месец си закупих горепосочения телевизор, свъзах го с wifi без проблем, преди 2 седмици някъде обаче при опит да стартирам Smart функциите, телевизорът не реагира изобщо, при което реших да го преинсталирам - да го върна към заводски настройки. От тогава изобщо не може да открие нито 1 безжична мрежа, а наоколо има поне 10, моят рутер е буквално на сантиметри и не го намира, а с останалите устройства няма проблеми. Пробвах WPS свързване и чрез бутона на рутера и онлайн през настройките, изписва, че се е свързал, след което като се опитам да заредя нещо, пак няма.. Моля дайте съвет какво може да е, трябва ли да го нося в сервиз..?
    • от [4Vendeta] Николай Николов
      Здравейте колеги. Преди 2 месеца закупихме климатик LG pm09sp (Smart Inverter Advance Wi-Fi).
      Интересното, което забелязахме е, че при отопление, при достигане на желаната температура, външното тяло спира да работи (както си му е реда), но отвътре въздуха се циркулира постоянно, което съответно издава някакъв шум на работа (напълно нормален).
      До колкото четох из разни статии и форуми, това било нормално, за да може датчика да взима температурата и на база на това да взима решение дали да започне отоплението отново ако е нужно. Въпросът ми е, че това за мен е леко дразнещо, особено вечерта когато се намаляват градусите за сън, самият климатик да върти въздуха. Не ме дразни това, че се върти въздуха, а че издава един лек шум (който е напълно НОРМАЛЕН) при въртенето на въздуха. От настройките на дистанционното сме разгледали всички функции, но няма "опция" за това въртене на въздуха. Забелязахме, че има отделен режим, който само върти въздуха, но при отопление, явно това въртене идва като "бонус".
      Отделно дистанционното е наистина много странно. До сега не бях виждал такова без осветяване на самият дисплей. Вечерно време е изключително трудно да се работи с дистанционното и се налага да се използва някакъв източник на светлина, за да осветя дистанционното и да видя какво реално съм натиснал. За това има ли отново някаква опцийка да пусна подсветката на дисплея (и евентуално на копчетата). Мисля, че за 2017г климатик, това трябваше да са се усетили да го направят, а не да се чудя какво става и да гледам старите климатици на по над 5 години да ги имат тези "екстри", а аз тихичко вечерно време да си светкам с телефончето, за да видя какво изписва на дисплея след като съм натиснал бутона да видя каква е температурата в стаята. 

Благодаря за вниманието.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.