Премини към съдържанието
milbor2

стартиране на HIREN BOOT 15.2

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем при стартиране на HIREN BOOT 15.2.

Опитвам да стартирам ,но когато избера да заредя дос програмите ми показва че зарежда от флопито , после ми казва че прави  някакъв байпас на зареждането и спира дотук.

Не мога да кажа какво точно пише защото е цяла страница с кодове и букви. Някой имал ли е такъв проблем и как евентуално се решава.

дори и по стари версии 10,6 пак не се стартират , едва ли е от настройките в БИОСА-а.

Моля за съвет...

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От флашка ли стартирате Хиренса или от CD ? А записани ли са както трябва ? И защо Ви е ДОС промпта, след като може да стартирате и Mini XP или Linux от живия диск ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От флашка ли стартирате Хиренса или от CD ? А записани ли са както трябва ? И защо Ви е ДОС промпта, след като може да стартирате и Mini XP или Linux от живия диск ?

записан е  както трябва трябва, но не с програмата която е към HIREN BOOT, а с burn aware free - burn image.Ивмате предвид да стартирам Mini XP,  и оттам да стартирам съответните програми.Всички ли програми могат да работят под mini xp , някой не могат ли да работят само под DOS.memtest например, предполагам има и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.