Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pmdc4

проблем с дъно

Препоръчан отговор

Здравеите имам следниа проблем, купих дъно втора употреба  но актуално  с ддр3  сложих му четириядрен процесор DDR3-4g-  открих защо е изхвърлено беше му гръмнала вградената мрежова карта иначе дъното тръгна влязох в биоса  настроих  сд  и се опитах да инсталирам win 7   инсталациата тръгва нормално  посочвам езика  и всичко спира до тук започва да върти кръгчето и до тук  чаках го час и половина  нито спира нито  забива  нито продължава, HD , CD  и  Win  си работят  приверих  ги на стариа ми комп,  правех  4 опита , не става  сменях  и харда и  сидито  ,все до там, - а дъното е ново и не ми се изхвърля ,въпроса ми е на какво би могло да се дължи това и има ли лек , благодаря за всеки отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да изрежеш всички изводи на чипа на дефектната лан карта, без да има връзка с пътечките по дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем изхвърлено, хем ново.... хем изгоряла лан ... Я разкажете приказката отново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем изхвърлено, хем ново.... хем изгоряла лан ... Я разкажете приказката отново...

специално за   патаран-----   дъното е изхвърлено някаде в Германиа там хората получават Достатъчно пари ,за да се занимават с такива неща и просто го изхвърлят.това не го прави  старо А в  Българиа трябва да дадеш една заплата -това е  преразказа на приказката, явно някои не разбира смисъла на този  форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

специално за   патаран-----   дъното е изхвърлено някаде в Германиа там хората получават Достатъчно пари ,за да се занимават с такива неща и просто го изхвърлят.това не го прави  старо А в  Българиа трябва да дадеш една заплата -това е  преразказа на приказката, явно някои не разбира смисъла на този  форум.

Добре, щом не тръгва инсталацията има много възможности, за да се открие причината. Например да се пробва с друг носител, друго устройство, включително флашка и т.н. Ако с нито едно не тръгва, тогава е добре да се пусне едно лайф CD с линукс и да се прегледа хардуера. Обикновено ако има проблем с дъното, CD-то може и да не зареди. При гръмнала лан карта понякога пораженията са и по-навътре, защото това е все пак част от платката. Така че пробвай различни методи и възможно е да откриеш проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.