Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

killerside

Малко информация отностно избор на хардуер

Препоръчан отговор

може ли да ми обясните при избор на хардуер какво точно се гледа в компонентите за да несе получава спъване между тях като напр.процесора спъва видео картата и т.н мисълта ми е има ли начин да се разбере без търсене на разни тестове из интернет,а само като гледам характеристиките на даден чарк по тях мога ли да позная дали ще има спъване м/у компонентите надявам се да сте ме разбрали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но трябва да почетеш доста. Колегите от Hardware Team, могат да ти дадат линкове с информация. Иначе ако искаш примерна конфигурация кажи бюджет и ще ти се даде примерна такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

примерна конфигурация неми трябва искам само да се образовам , дори да трябва да прочета доста :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

примерна конфигурация неми трябва искам само да се образовам , дори да трябва да прочета доста :)

Важни правила при избора на конфигурация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много techmaniac темата на истина ми беше много полезна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.