Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dakata335

търся дизайн!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Случайно попаднах на този форум в нета (не е реклама) http://www.smolderforge.com/forums/ и дизайнът (ли стилът) който използват ми хареса,реших и аз да си направя подобно форумче,мислех че ще е лесно но адарих на камък със намирането на дизайна!

Оказа се доста трудно!

Понеже това е дизайн за phpbb....моля ако някой може да ме насочи към сайт откъдето да го дръпна или го има изтеглен да бъде така любезен и да ми го предостави!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Случайно попаднах на този форум в нета (не е реклама) http://www.smolderforge.com/forums/ и дизайнът (ли стилът) който използват ми хареса,реших и аз да си направя подобно форумче,мислех че ще е лесно но адарих на камък със намирането на дизайна!

Оказа се доста трудно!

Понеже това е дизайн за phpbb....моля ако някой може да ме насочи към сайт откъдето да го дръпна или го има изтеглен да бъде така любезен и да ми го предостави!

Благодаря предварително!

Пиши на админа на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на админа на форума.

Който на драго сърце ще се съгласи да му копират форума...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк откъдето да го свалиш, но ако искаш да го направиш по твой дизайн или трябва да започнеш да се учиш или ще трябва да си платиш на съответния човек или фирма, да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк откъдето да го свалиш, но ако искаш да го направиш по твой дизайн или трябва да започнеш да се учиш или ще трябва да си платиш на съответния човек или фирма, да го направи.

ОМГ!

Това което ми даваш е клиент версията на phpbb,ако съм искал клиента да съм попитал за него!

Ако съм искал да дам пари за нещо което в интернет е безплатно да съм дал! Аман от текива като вас значи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ!

Това което ми даваш е клиент версията на phpbb,ако съм искал клиента да съм попитал за него!

Ако съм искал да дам пари за нещо което в интернет е безплатно да съм дал! Аман от текива като вас значи!

ОМГ и Аман няма да ти помогнат, нито да ти решат проблема. Може да не си съгласен с мнението ми. Не съм те разбрал какво искаш да кажеш. Във форума никой не е магьосник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Оказа се доста трудно!

Благодаря предварително!

Нещо такова ли търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ!

Тука всеки, който ти отговаря (помага) го прави на доброволчески начала и безплатно. Нямаш право да критикуваш никой, който се е опитал да ти помогне, дори да не ти е дал съвета, който търсиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.