Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте някой може ли да ми каже дали въобще съсществува нещо като това Публикувано изображение

само, че обратно, тоест вместо да разделя 1 сигнал на 2 да ги обединява примерно да можем да вържем 2 лаптопа едновременно към 1ни тонколони и ако съсществува от каде мога да си взема такова.

питам понеже немога да намеря никаде в интернет.

благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте някой може ли да ми каже дали въобще съсществува нещо като това Публикувано изображение

само, че обратно, тоест вместо да разделя 1 сигнал на 2 да ги обединява примерно да можем да вържем 2 лаптопа едновременно към 1ни тонколони и ако съсществува от каде мога да си взема такова.

питам понеже немога да намеря никаде в интернет.

благодаря предварително :)

Има подобно нещо, само че не е един кабел а цяла кутийка и се нарича смесител

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, може да си купиш в магазин за електротехника.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето колкото си искаш http://www.radoslavmusic.com/category.php?id_category=76 можеш да миксираш да променяш нива на сигнали и  т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, може да си купиш в магазин за електротехника.

a може ли линк от къде да си поръчам такова :D трябва ми кабел за примерно 5-10лв а не смесителна кутия :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a може ли линк от къде да си поръчам такова :D трябва ми кабел за примерно 5-10лв а не смесителна кутия :D

С кабел можете спокойно да изгорите едната или двете звукови карти

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кабел можете спокойно да изгорите едната или двете звукови карти

не, не, не, не не искам да свържа изхода на моята звукова карта към изхода на звуковата карта на някой приятел, а искам да свържа моята звукова карта и още една звукова карта към едни тонколони едновременно и от 2та лаптопа да върви музика едновременно през едни тонколони и когато искам само от единия да се чувам спирам звука на другия :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, не, не, не не искам да свържа изхода на моята звукова карта към изхода на звуковата карта на някой приятел, а искам да свържа моята звукова карта и още една звукова карта към едни тонколони едновременно и от 2та лаптопа да върви музика едновременно през едни тонколони и когато искам само от единия да се чувам спирам звука на другия :D

Е нали двете карти ще са свързани заедно с кабел. После къде ще връзвате кабела няма значение - окъсявате картитите.

Затова са ви казали да използвате смесител. През него сигнала се подава на различни входове, а изхода може да го вържете към колоните.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подобре е смесителна кутия с кабели можиш да изгориш звуковите карти иначе мо же да си направиш такъв кабел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подобре е смесителна кутия с кабели можиш да изгориш звуковите карти иначе мо же да си направиш такъв кабел

Стига си ровил из форума да пишеш глупости! Егати ентусиазма!

Редактирано от AGD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Раше!

Сънчо отдавна раздаде пижамите. Ако пишеш до сутра в различните подфоруми, модераторите ще ти се обидят, защото им създаваш излишна работа. Спри се малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.