Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам iPhone 4 16GB закупен от Мтел. Преди няколко месеца я изпуснах и дадох на сервиз да ремонтират дисплея. След като го получих от сервиза и като го включа ми показва това : http://www.iphones.ru/wp-content/uploads/2010/07/active-560x301.jpg  . До колкото разбрах трябва да се активира наново но аз не разбирам от тия работи. Някой ако може да ми обясни как се активира защото погледнах няколко клипа в YouTube и не разбрах. :( :( :( 

Редактирано от Aydin Mehmed (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимката, която е дадена като линк, нищо не може да прочета. Моля за по-голяма снимка или точно какъв надпис дава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимката, която е дадена като линк, нищо не може да прочета. Моля за по-голяма снимка или точно какъв надпис дава.

там пише че няма сим карта, а ето какво ми показва http://actualidadiphone.abinternetnetwor.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/10/176275722.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

там пише че няма сим карта, а ето какво ми показва http://actualidadiphone.abinternetnetwor.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/10/176275722.png

Е имаш ли СИМ карта в телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е имаш ли СИМ карта в телефона?

Да като имам сим този надпис изчезва и отдолу ми изписва Slide to emergency и след това какво правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да като имам сим този надпис изчезва и отдолу ми изписва Slide to emergency и след това какво правя?

Не съм се занимавал с IPhone. Изчакай колега от форума, който разбира да ти даде съвет. Другия вариант е да отидеш в магазина на МТЕЛ и да ги помолиш да ти обяснят какво трябва да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се занимавал с IPhone. Изчакай колега от форума, който разбира да ти даде съвет. Другия вариант е да отидеш в магазина на МТЕЛ и да ги помолиш да ти обяснят какво трябва да направиш.

ок мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показва ти да го закачиш към iTunes ! Толкова ли е сложно да го разбереш. Слагаш му произволна сим карта ако е отключен и го активираш през iTunes.

Ако е заключен му слагаш сим карта към оператора към който е заключени и го активираш с нея.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми досега не ми се е наложило да активирам iPhone. Например слагам сим карта и го закачвам към към iTunes той сам автоматично ли ще се активира? И ще ми бъде ли необходим да имам интернет връзка? Извинете ме въпросите ми може би са малко тъпи обаче за съжаление не разбирам от тия работи и ме е страх да не стане нещо с телефона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми досега не ми се е наложило да активирам iPhone. Например слагам сим карта и го закачвам към към iTunes той сам автоматично ли ще се активира? И ще ми бъде ли необходим да имам интернет връзка? Извинете ме въпросите ми може би са малко тъпи обаче за съжаление не разбирам от тия работи и ме е страх да не стане нещо с телефона :)

Слагаш му сим картата, ( в твоя случай М-телска) закачаш го към компютъра и стартираш iTunes който трябва да има интернет връзка. iTunes сам автоматично ще го активира.

Другия вариант в слагаш му сим карата и следваш наръчника за активация но ще ти поиска wi fi връзка за да го активира директно през сърварите на apple.

И по двата начина може да го активираш но по добре през iTunes.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш му сим картата, ( в твоя случай М-телска) закачаш го към компютъра и стартираш iTunes който трябва да има интернет връзка. iTunes сам автоматично ще го активира.

Другия вариант в слагаш му сим карата и следваш наръчника за активация но ще ти поиска wi fi връзка за да го активира директно през сърварите на apple.

И по двата начина може да го активираш но по добре през iTunes.

Айфонът ми е готов ! Благодаря ти много  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.