Премини към съдържанието
цжбнм

Audio драйверите изчезнаха просто ей така?!

Препоръчан отговор

Пускам си компютъра за пореден път, както винаги, без нищо особено да съм човъркал последния път, и изведнъж от нищото, щом зареди ўиндоўса, веднага след 2-3 секунди ми изскочи съобщение от рода на "Could not find audio drivers, install them first.". И това още преди да е почнало да зарежда другите неща, за които се бави около половин минута. Просто ей така от нищото изчезнаха. Да е хардўерна повреда надали ще изскочи такова съобщение. Естествено звук няма. Кажете моля кое как да пипна, че да си вразумя компа.

Ползвам Ўиндоўс ХР SP 3.

Това също ми излиза:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на компютъра, за да може да ти дадем линк за звуковите драйвери. Вероятно ще се наложи преинсталация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , ти рестартира ли го - може пък после да зареди драйверите :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всъщност като го изгасих сега днес отново го пуснах, звука като по чудо отново го има. Шантава работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всъщност като го изгасих сега днес отново го пуснах, звука като по чудо отново го има. Шантава работа.

Проблема може да е от всяко естество. Когато отново се загуби влез в Device Manager и виж дали имаш жълт ! на драйверите на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се получава когато съм забравил MP3 плеара да се зарежда.И при стартиране няма никакъв звук.Трябва да го рестартирам и се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.