Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

цжбнм

Audio драйверите изчезнаха просто ей така?!

Препоръчан отговор

Пускам си компютъра за пореден път, както винаги, без нищо особено да съм човъркал последния път, и изведнъж от нищото, щом зареди ўиндоўса, веднага след 2-3 секунди ми изскочи съобщение от рода на "Could not find audio drivers, install them first.". И това още преди да е почнало да зарежда другите неща, за които се бави около половин минута. Просто ей така от нищото изчезнаха. Да е хардўерна повреда надали ще изскочи такова съобщение. Естествено звук няма. Кажете моля кое как да пипна, че да си вразумя компа.

Ползвам Ўиндоўс ХР SP 3.

Това също ми излиза:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на компютъра, за да може да ти дадем линк за звуковите драйвери. Вероятно ще се наложи преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , ти рестартира ли го - може пък после да зареди драйверите :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всъщност като го изгасих сега днес отново го пуснах, звука като по чудо отново го има. Шантава работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всъщност като го изгасих сега днес отново го пуснах, звука като по чудо отново го има. Шантава работа.

Проблема може да е от всяко естество. Когато отново се загуби влез в Device Manager и виж дали имаш жълт ! на драйверите на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се получава когато съм забравил MP3 плеара да се зарежда.И при стартиране няма никакъв звук.Трябва да го рестартирам и се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.