Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Явор Алексиев Данов

Проблем със звука

Препоръчан отговор

Купих си наскоро лаптоп Asus Ative Book 2 имам проблем мисля,че с колоните на самия лаптоп от време на време се чува един гаден ниско честотен звук...Подобен даже не подобен, а точно същия като този,който повечето от нас са имали на телефона http://www.vbox7.com/play:497da29e идея си нямам вече от какво е ... преинсталирах го даже и други драйвери сложих не и не....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязал ли сте кога се чува? Тоест,има ли някаква зависимост между това,което правите ,и звука?

Ако е скоро купуван,значи има и гаранция все още.Ако има,носете в сервиза.

п.п.Аз си мисля,че е високочестотен този звук,но може и да бъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не провериш настройките на микрофона , сложи му чавка на муте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязал ли сте кога се чува? Тоест,има ли някаква зависимост между това,което правите ,и звука?

Ако е скоро купуван,значи има и гаранция все още.Ако има,носете в сервиза.

п.п.Аз си мисля,че е високочестотен този звук,но може и да бъркам.

ниско или високо стига да спре на всичко съм съгласен..иначе няма определен момент когато го прави случвало ми се е когато съм във фейсбук даже като слушам музика различно

Що не провериш настройките на микрофона , сложи му чавка на муте :)

ами той си е муте-нат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.