Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

froz3nbg

Проблем с свалянето от zamunda.net !

Препоръчан отговор

Здравейте живея в Австрия и от скоро не мога да свалям от zamunda.net разбирасе свалям с прокси и то е : http://bgtorrentz.net , но не мога пускам който и да е торент и той просто не тръгва използвам програма за снимане ytorrent 3.2.2 а антивирусна avast. От arena.bg-com свалям и без прокси ! post-342650-0-49000800-1381775058_thumb.  Ето така седи и не мърда ?? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Мисля, че прекаляваш с вживяването си като модератор...

Всъщност, вместо да пишеш този коментар, можеше да го докладваш... Защото има правило за това (!):

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Всъщност има и друго правило...

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Защо цитирам това? Ами защото си има специализирана тема за проблеми със Замунда... Нов проблем със Zamunda...

Тук идва момента до колко законно е ползването на торент сайт. Там не всичко е нелегално. Няма как да се потвърди дали автора на темата иска да сваля нелегално съдържание... Вероятно да, много вероятно, но няма как...

Но да погледнем друго правило:

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

каквото е твоето...

Следователно - не изземвай правомощията на модераторите, ти не си такъв!!! Имаш бутон да докладваш при съмнение!!!

А аз не виждам нарушение в конкретната тема, освен раздела!!!!!!!!!!!!

Темата няма да я заключа, но по-скоро за образование на всички останали. Не критикувайте никого и не взимайте правораздаването в свои ръце!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте живея в Австрия и от скоро не мога да свалям от zamunda.net разбирасе свалям с прокси и то...

До преди месец и аз свалях,от Испания с прокси.По едно време и тук спря да се тегли,докато не установих,че Zamunda.NET се отваря вече без прокси!Пробвай без никакви прокси,дали няма да работи.Ако не стане,аз правих така:След като зареди торента изключвам проксите, тегленето веднага започва.Проксите ми служеха само да избера и заредя торент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се знаете, че Замунда.NET какво е и какво е Замунда.SE и въпросите/отговорите около това. И ситуацията....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи пробвах без прокси и не става пак същото незнам вече :@ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш торент файла и след това го стартираш.

От колко тракера имам бан, но това не ме спира да се регна с прокси и да свалям с моето IP след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торент програмата ти е проблема, пробвай с конфигуриране или да разрешиш DHT

Мамуната поддържа DHT, тракера няма нужда да го ползваш.

Покажи снимка на trackers, не инфото.

Или пробвай да свалиш магнита, не самия торент файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей ето ти снимка post-342650-0-29590400-1382023139_thumb. Ок, но не всички торенти имат магнити ;) такаче няма как да сваля това което искам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, но не всички торенти имат магнити ;) такаче няма как да сваля това което искам..

От 01.12.2010 всички имат магнет линк. Изпълни настройките от тази страница.

Ако не стане пробвай с друг клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата програма да се свързва с интернет

Щото ти теглиш торента със браузера ама после не се стартира...

Я виж настройките и ако можеш намери по стара версия на торент програмата

аз съм със 2.2.1

След нея не ми харесват нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей ето ти снимка Публикувано изображениеinfowe.png Ок, но не всички торенти имат магнити ;) такаче няма как да сваля това което искам..

Исках да натиснеш долу на trackers, където показваше инфото.

Магнити сваляш ли от мамуната, от други тракери няма ли проблем да сваляш ?

Ако от никъде не можеш да сваляш, значи стената ти блокира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое по точно да е забранено ?

Винаги,когато започва нова инсталация на уТорент,се появява въпрос „Да разреши или блокира стената(Firewall),въпросната програма„Ако не си разрешил тогава,никога няма да можеш да сваляш торенти!Това се поправя с деинсталиране на програмата и нова инсталация,като се внимава за този момент...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опс имаме напредък или не.. Вече ми пише "Търсене на пииъри" нещо от този сорт 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.