Премини към съдържанието
4everStrong

Kaк да свържа това "чудо" към компа?

Препоръчан отговор

Как да свържа това нещо към компа кви неща ми трябват и подробно, защото съм доста назад с тая техника :) 
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! 

Публикувано изображение

Редактирано от 4everStrong (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката е прецакана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този кабел,ако видео картата на компа ти е само стерео.Малкия жак в компа,двата в AUX INPUT ,които са най отгоре на системата.Публикувано изображение

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като отида в магазина кво да кажа как се казва тоз кабел :D Не разбирам от такива неща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват кабели от такъв тип:

Публикувано изображение

Във всеки електричарски магазин ще има такъв, поискайте например "кабел с 3.5 стерео жак към лаленца/камбанки", непретенциозен китайски кабел струва лев-два.

Ако звуковата карта има повече от два канала, свързването става с три такива кабела - един кабел с жак към зеления изход на звуковата карта и предни ляво/дясно (FL/FR), още един кабел към синия вход/изход и задни ляво/дясно (RL/RR), и трети кабел към розовия вход/изход и субуфер/център (SUB/CEN) - това всичко е маркирано с '5.1 CH INPUT'.

Ако звуковата карта има само два канала (един изход), свързването е пак с такъв кабел, но към 'AUX INPUT' на усилвателя.

Към 'SPEAKER OUTPUT' се свързват колонките на системата. Свързването да става при изключено захранване. Захранването е добре да се включи към същия контакт като компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, утре ще отида в магазина ще си купя всичко което ми трябва, и още един въпрос какви колони ми трябват за тоя буфер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфер, не буфер! Колонките трябва да се съобразят по импеданс и допустима мощност. А без да се знае какви са били оригиналните, няма как да се каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.