Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

4everStrong

Kaк да свържа това "чудо" към компа?

Препоръчан отговор

Как да свържа това нещо към компа кви неща ми трябват и подробно, защото съм доста назад с тая техника :) 
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката е прецакана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този кабел,ако видео картата на компа ти е само стерео.Малкия жак в компа,двата в AUX INPUT ,които са най отгоре на системата.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като отида в магазина кво да кажа как се казва тоз кабел :D Не разбирам от такива неща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват кабели от такъв тип:

Публикувано изображение

Във всеки електричарски магазин ще има такъв, поискайте например "кабел с 3.5 стерео жак към лаленца/камбанки", непретенциозен китайски кабел струва лев-два.

Ако звуковата карта има повече от два канала, свързването става с три такива кабела - един кабел с жак към зеления изход на звуковата карта и предни ляво/дясно (FL/FR), още един кабел към синия вход/изход и задни ляво/дясно (RL/RR), и трети кабел към розовия вход/изход и субуфер/център (SUB/CEN) - това всичко е маркирано с '5.1 CH INPUT'.

Ако звуковата карта има само два канала (един изход), свързването е пак с такъв кабел, но към 'AUX INPUT' на усилвателя.

Към 'SPEAKER OUTPUT' се свързват колонките на системата. Свързването да става при изключено захранване. Захранването е добре да се включи към същия контакт като компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, утре ще отида в магазина ще си купя всичко което ми трябва, и още един въпрос какви колони ми трябват за тоя буфер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфер, не буфер! Колонките трябва да се съобразят по импеданс и допустима мощност. А без да се знае какви са били оригиналните, няма как да се каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.