Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди време бях открил опция, с която от някой от браузърите да бъде проверена цялата история на IP-то, което ползвам по часове, дни, дати.

Не си спомням конфигурацията, която се въвеждаше в адресната линия на браузъра и затова моля за помощ. В случая историята на самия браузър не ми върши работа, т.к. сайтът, който търся е отпреди преинсталация на Windows, а и за родителски контрол бих искал да го ползвам.

Благодаря предварително.

Редактирано от vankata_6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivelina Voinova
      Здравейте . Въпроса ми е има ли начин да се премине през Block Script със смяна на IP адрес . Или по точно кай са ефикасните начини да си сменя IP адреса, за да не може Blocscript да ми отчита грешка . До сега съм пробвала с браузера ТОР и няколко програми. 
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от Bobbyboby
      Здравейте, освен от бутона "История"  от от кое друго място мога да проследя историята на компютъра?
      Едно време в папката Темп я пазеше, но сега вече там има само някакви 3 файла...

• от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.