Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, разполагам с бюджет около 100 лева и възнамерявам да си купя нови слушалки. Бих могъл да дам и още 20 лева отгоре. Надявам се на някой съвет за това какви слушалки да си купя. Условието е ако може да са по професионални и да изглеждат що годе яко. За сега Razor слушалките ми харесват най-много, но не мога да си избера нито една от тях. Ако има някой, който е по-навътре в нещата и разбира от тези работи, моля да отдели малко време за да ми помогне при избора. Ако препоръчвате слушалките Ви моля да оставите и линк от където мога директно да ги поръчам.  П.п слушалките да са с микрофон. Благодаря предварително!!!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в един магазин и тестваш на място. Така най-добре ще си избереш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно тези: creative sb tactic 3d aplha! Бих ти препотъчал и на друг производител, но са над бюджета ти: sennheiser PC 360!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някаква на Razor бихте ли ми препоръчали. Или не са толкова хубави колкото съм чувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някаква на Razor бихте ли ми препоръчали. Или не са толкова хубави колкото съм чувал.

За Razor си плащаш за името! Не гледай толкова външния вид, а функционалността и качеството на звук и изработка!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.plesio.bg/slushalki-s-mikrofon-c-69977643/creative-headset-sb-tactic-3d-aplha-p-286679.html Явно ще си взема тези слушалки. Бих искал да попитам може ли да се включат с USB защото като гледам крайниците им май няма да могат да се включат като тези слушалки с които съм в момемнта.(10 лв) Разбира се не съм сигурен. П.п Надявам се наистина да си ми препоръчал хубави слушалки и да не си ме подвел тъй като не разбирам много за качеството на звука, а и моето мнение беше да взема някакви рейзър слушалки като кракен :)

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.plesio.bg/slushalki-s-mikrofon-c-69977643/creative-headset-sb-tactic-3d-aplha-p-286679.html Явно ще си взема тези слушалки. Бих искал да попитам може ли да се включат с USB защото като гледам крайниците им май няма да могат да се включат като тези слушалки с които съм в момемнта.(10 лв) Разбира се не съм сигурен. П.п Надявам се наистина да си ми препоръчал хубави слушалки и да не си ме подвел тъй като не разбирам много за качеството на звука, а и моето мнение беше да взема някакви рейзър слушалки като кракен :)

Малко по-горе ви казаха,че звукова техника се избира на място,след като сте я чул лично.

Иначе да,имат USB връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавам да съм на мнение, че слушалки от фирма, занимаваща се с геймърски играчки, ще са със сериозно надута цена за това, което предлагат. На пазара (да, даже и на българския) има достатъчно предложения за модели на марки, които някак между другото имат име, що се отнася до аудиотехника: AKG, Sennheiser, Audio-Technica, Beyerdynamic.

P.S. Слушалките с USB разчитат на звуков интерфейс, който трябва да се намира някъде по пътеката от USB накрайника до слушалките; качеството в общия случай е посредствено, тъй като реално плащаш за слушалки и звукова карта.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква точно професия ще упражняваш с тези професионални слушалки ?

Ако е за игри и voice chat ,100лв ми се виждат прекалено много.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук може да разгледаш някои модели, които наистина си заслужават, но и аз се присъединявам към мненията на колегите, че слушалки се пробват на място. В този бюджет имаш доста богат избор, та дори може и нещо по-евтино и добро да намериш.

Успех с избора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква точно професия ще упражняваш с тези професионални слушалки ?

Ами просто ми трябват слушалки, които да възпроизвеждат що годе добър ако не и перфектен звук, тъй като досега не съм имал такива и искам да пробвам какво е. Сигурно за 3 години съм сменил над 40 слушалки с микрофон. Вече ми писна от китайските боклуци. Пък и знаете евтиното винаги се оказва по скъпо.

Ами просто ми трябват слушалки, които да възпроизвеждат що годе добър ако не и перфектен звук, тъй като досега не съм имал такива и искам да пробвам какво е. Сигурно за 3 години съм сменил над 40 слушалки с микрофон. Вече ми писна от китайските боклуци. Пък и знаете евтиното винаги се оказва по скъпо.

Слушалките ще ги използвам основно за гейминг. За сега съм се спрял на тези http://www.plesio.bg/slushalki-s-mikrofon-c-69977643/creative-headset-sb-tactic-3d-aplha-p-286679.html ако имате по-добри предложения ще се радвам да ги чуя :)

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То преди слушалките е много важна и каква ти е апаратурата. Ако е някаква вградена саунд карта, то не е оправдано да се охарчиш за едни слушалки, като в същото време и по-евтини могат да ти свършат същата работа.

Ето тук водят разни модели геймърски, ако все пак ти трябват точно такива, но все пак ми изглеждат доста посредствени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да разбера каква ми е саунда картата. Бих могъл да ви кажа точните и характеристики и вие да прецените какви слушалки ми трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти абсолютно същите на половин цена (макар и в англия ... можеш да ги поръчаш от там излиза 10-15 лв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че това е нещо свързано с саунд картата ? AMD High Definition Audio Device

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам SONY. Имам подобни на тези http://www.technomarket.bg/products/09124499/sony-mdr-xb600n . Предишните за 2 години почти постоянно носене ( и през зимата ) не са мръднали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет 120лв. само със слушалки до никъде няма да я докараш!

Доста по-приличен звук ще изкараш със отделна саунд карта:

ASUS XONAR DG

Superlux HD330

Дори в бюджета влизат и аналогичния модел като харектеристики Superlux HMD660X с микрофон , но ако не ти е толкова необходим може да си спестиш тези 25лв. за тези с микрофона!

Разликата е само в типа едните са отворен другите затворен тип , лично за мен по-евтините са с по-красив дизайн!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че ще ме оплюват тук но аз съм с Genius Cavimanus HS-G700V  и съм много доволен.Звукът е много добър за игри, музика, филми.Бях резервиран към марката, но в един приятел слушах с тези слушалки и си взех същите.USB са.

За тия пари марки не гледай.

Редактирано от skidrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че това е нещо свързано с саунд картата ? AMD High Definition Audio Device

Това,което наистина е свързано със звуковата карта ти не можеш да го чуеш.

Като те гледам на снимката млад меринджей на има-нема 15 годинини ,силно се съмнявам ,че имаш необходимият опит в тази облсаст,че да правиш разлика ,или да определяш,кой звук е качествен ,и кой не.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.