Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
grozdi

Проблем с MS Office Word 2007

Препоръчан отговор

Здравейте, отскоро на служебния ми компютър има Office 2007 и има нещо, което ме дразни.

Когато отворя Word за да започна да пиша на кирилица трябва да натисна 1-2 пъти шпацията или ентер.

Та въпроса ми е, как да почвам да пиша на документите без задължително да удрям интервал или да отивам на нов ред?

Благодаря за помощта, предварително! 

Редактирано от grozdi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж по какъв начин ти е настроена кирилицата. С каква клавишна комбинация я стартираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро на служебния ми компютър има Office 2007 и има нещо, което ме дразни.

Когато отворя Word за да започна да пиша на кирилица трябва да натисна 1-2 пъти шпацията или ентер.

Та въпроса ми е, как да почвам да пиша на документите без задължително да удрям интервал или да отивам на нов ред?

Благодаря за помощта, предварително! 

Mного често това се дължи на проблем с някоя добавка към офис пакета. Предим на некоректната интеграция на "класик меню". Имайки предвид какъв е компютъра се предполага, че решаването на проблема не би трябвало да е ваш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами администратора не можа да каже нищо "Защото при другите нямало проблем.", та затова реших да попитам тук.

Иначе си стартира с латиница и ръчно преминавам на кирилица. За решения на всякакви други бъгове четох, но за това не можах да намеря. Чудя се дали не е от менютата, чрез които се задава стила.

Иначе компютъра  е закупен с инсталиран Win7 Pro и офис пакет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами администратора не можа да каже нищо "Защото при другите нямало проблем.", та затова реших да попитам тук.

Иначе си стартира с латиница и ръчно преминавам на кирилица. За решения на всякакви други бъгове четох, но за това не можах да намеря. Чудя се дали не е от менютата, чрез които се задава стила.

Иначе компютъра  е закупен с инсталиран Win7 Pro и офис пакет.

Админа не преинсталира ли Офис пакета отново. Това е най-малкото което може да пробва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Админа не преинсталира ли Офис пакета отново. Това е най-малкото което може да пробва.

Не, защото няма проблем. :)

Офис пакета си работи, но това да започвам всеки нов документ със шпацията или ентера е дразнещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, защото няма проблем. :)

Офис пакета си работи, но това да започвам всеки нов документ със шпацията или ентера е дразнещо.

Не може да няма проблем, след като се дразниш и ядосваш. Не ако има време админа да провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в офис пакета или някаква негова добавка, а по-скоро в регионалните настройки на Windows, в частност езиковите настройки и начина на смяна между латиница и кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.