Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

milbor2

Игри на ATI RADEON 4870X2

Препоръчан отговор

Играе ли някой тук от форума новите игри на видеокарта ATI RADEON 4870X2.Имам такава и намерих къде да ми я оправят. Нека сподели някой тук на какви резолюции играе и на какви настройки в играта.дали на мах ще може да се играят повечето игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А процесора какъв е както и останалите части ? Въобще какви игри се целят, и колко ще струва целия ремонт на въпросната карта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е да каже някой които има такава карта  как се държи  на новите игри .Играе ли се добре, на какви настройки , резолюции и тн.

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

Ремонта казаха че ще струва 80 лв. за около 15 раб.дни.Ако я оправят ще съм мнооооого щастлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е да каже някой които има такава карта  как се държи  на новите игри .Играе ли се добре, на какви настройки , резолюции и тн.

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

Ремонта казаха че ще струва 80 лв. за около 15 раб.дни.Ако я оправят ще съм мнооооого щастлив.

Абсурд с тази остаряла карта... На всичкото отгоре и доста лакома... Въобще какъвто и да е процесора не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

до колкото знам тя не подържа direct x11 ... :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.systemrequirementslab.com/cyri Тука си търсиш игрите които искаш да играеш.

Няма смисъл да търсите... Препоръчителния минимум е от 5 серия нагоре, двуядрен процесор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на повечето игри изискванията са мин 9,0с или 10,0 така че спокойно могат да се играят

за доказателство FAR CRY 3 :

CPU: Intel® Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz or better, AMD™ Athlon™64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better RAM: 2 GB Windows® XP / 4 GB Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 VGA: 512 MB DirectX® 9.0c compliant card with Shader Model 3.0 or higher
NVidia™ 8800 or better, AMD™ HD 2900 or better (see supported list**) DX: DirectX 9.0c   OS: Windows® XP (with SP3) or Windows Vista® (with SP2), Windows® 7 (with SP1) or Windows® 8       http://gamesystemrequirements.com/ HDD: 15 GB HD space Sound: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers  

по добре да дам 80 лв,  за поправка отколкото да дам 300 за нова. геймър съм и искам всичко най ново и хубаво, но съм и семеен, така че приоритет не ми е купуването на нова карта, конфигурация и тн. за мен това е по удачния вариант-80 лв. и да си я ползвам.доста време съм я ползвал и съм доволен от нея, грее повече , но видях няколко мода за охлаждане и ще ги приложа за да паднат темп. поне с 20 градуса.

И пак казвам , не съм  искал мнения , дали е лакома, скъпа, остаряла и тн. просто попитах нормално  - някой които има подобна карта да каже как се държи на новите игри. Относно CRYSYS 3 , има мод за подкарване на DX 9  и DX10 в руските сайтове, че даже и пач за това.

Според мен доста от игрите ,да не кажа повечето ще вървят на нея.

Дано не съм засегнал някого.

Приятна игра и всичко най добро от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсурд с тази остаряла карта... На всичкото отгоре и доста лакома... Въобще какъвто и да е процесора не си заслужава.

На същото мнение съм и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.