Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Играе ли някой тук от форума новите игри на видеокарта ATI RADEON 4870X2.Имам такава и намерих къде да ми я оправят. Нека сподели някой тук на какви резолюции играе и на какви настройки в играта.дали на мах ще може да се играят повечето игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А процесора какъв е както и останалите части ? Въобще какви игри се целят, и колко ще струва целия ремонт на въпросната карта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е да каже някой които има такава карта  как се държи  на новите игри .Играе ли се добре, на какви настройки , резолюции и тн.

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

Ремонта казаха че ще струва 80 лв. за около 15 раб.дни.Ако я оправят ще съм мнооооого щастлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е да каже някой които има такава карта  как се държи  на новите игри .Играе ли се добре, на какви настройки , резолюции и тн.

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

Ремонта казаха че ще струва 80 лв. за около 15 раб.дни.Ако я оправят ще съм мнооооого щастлив.

Абсурд с тази остаряла карта... На всичкото отгоре и доста лакома... Въобще какъвто и да е процесора не си заслужава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

игри като :

CRYSYS 3

MAX PAYNE 3

FAR CRY 3  и тн......

до колкото знам тя не подържа direct x11 ... :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.systemrequirementslab.com/cyri Тука си търсиш игрите които искаш да играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.systemrequirementslab.com/cyri Тука си търсиш игрите които искаш да играеш.

Няма смисъл да търсите... Препоръчителния минимум е от 5 серия нагоре, двуядрен процесор...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на повечето игри изискванията са мин 9,0с или 10,0 така че спокойно могат да се играят

за доказателство FAR CRY 3 :

CPU: Intel® Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz or better, AMD™ Athlon™64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better RAM: 2 GB Windows® XP / 4 GB Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 VGA: 512 MB DirectX® 9.0c compliant card with Shader Model 3.0 or higher
NVidia™ 8800 or better, AMD™ HD 2900 or better (see supported list**) DX: DirectX 9.0c   OS: Windows® XP (with SP3) or Windows Vista® (with SP2), Windows® 7 (with SP1) or Windows® 8       http://gamesystemrequirements.com/ HDD: 15 GB HD space Sound: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers  

по добре да дам 80 лв,  за поправка отколкото да дам 300 за нова. геймър съм и искам всичко най ново и хубаво, но съм и семеен, така че приоритет не ми е купуването на нова карта, конфигурация и тн. за мен това е по удачния вариант-80 лв. и да си я ползвам.доста време съм я ползвал и съм доволен от нея, грее повече , но видях няколко мода за охлаждане и ще ги приложа за да паднат темп. поне с 20 градуса.

И пак казвам , не съм  искал мнения , дали е лакома, скъпа, остаряла и тн. просто попитах нормално  - някой които има подобна карта да каже как се държи на новите игри. Относно CRYSYS 3 , има мод за подкарване на DX 9  и DX10 в руските сайтове, че даже и пач за това.

Според мен доста от игрите ,да не кажа повечето ще вървят на нея.

Дано не съм засегнал някого.

Приятна игра и всичко най добро от мен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсурд с тази остаряла карта... На всичкото отгоре и доста лакома... Въобще какъвто и да е процесора не си заслужава.

На същото мнение съм и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.