Премини към съдържанието
marti512

Каква конзола да си взема?

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си купувам конзола и се чудя дали да е xbox 360 kinect slim или ps3 move. То е ясно, че xbox one е най-добрата конзола вече, но е прекалено скъпа. Искам да ми даде вашите съвети каква конзола да си взема и да ми обясните за RHG хака.

Не съм наясно много с конзолите до колкото знам е по-добре с повече вътрешен хард. Насочила съм се към xbox-а но може и да размисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не изчакаш да излезе новият Xbox и да превърнеш стаята си в снимачна площадка?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще си купувам конзола и се чудя дали да е xbox 360 kinect slim или ps3 move. То е ясно, че xbox one е най-добрата конзола вече, но е прекалено скъпа. Искам да ми даде вашите съвети каква конзола да си взема и да ми обясните за RHG хака.

Не съм наясно много с конзолите до колкото знам е по-добре с повече вътрешен хард. Насочила съм се към xbox-а но може и да размисля.

То си личи, че не си наясно с конзолите, щом твърдиш, че Xbox One е най-добрата. Както и да е...

По темата - ако държиш да играеш оригинални (лицензирани) игри - PS3

Ако нямаш парички и ще го караш на хакнати заглавия - Xbox 360

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS3 - от нещата които прочетох (исках конзола за да играя GTA V) това е най-добрият избор. Xbox360 правел много проблеми, а и няма толкова ексклузивни игри (само Gears of War & Halo). Защо мислиш е и по-евтина конзола (когато е 2-ра ръка). За xbox one няма да коментирам. Това са пари на вятъра, не си купувай X1 каквото и да искаш да играеш... Прочети малко и ще разбереш защо. Аз посветих един месец от живота си да ровя коя конзола си заслужава най-много. Считам се за "просветен".

Едит: За хард - не ти трябва нещо с повече от 120-160гб. Освен ако не искаш да пренасяш конзолата и да си далеч от дисковете. Тогава ти трябва хард.

Редактирано от Ragnarous (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ми откъде мога най-евтино да си купя конзола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2-ра ръка от Prodavaln**. Предлагам да спреш да спамиш теми в разделите на PSP/Xbox360, а да се придържаш към тази тук. Преди и по време на покупката е хубаво да има някой който разбира от тези неща (след като ти си пълна 0) за да не те измамят. Цена под 200лв е съмнителна (има редки изключения).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS3 няма да съжелявате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, но съм нов в този сайт и сега искам да си взема ето този xbox http://www.plesio.bg/konzoli-xbox-360-c-69981125/microsoft-xbox-360-250gb-halo-4-tomb-raider-1-month-xbox-live-gold-p-298482.html

Моля кажете ми дали става и също дали да го взема от ПЛЕСИО,защото четох че са некоректни.

Също искам да попитам, понеже разглеждах в Техномаркет и в още един сайт тази конзола струва около 480 лв. а в Плесио е 400лв. Дали е някаква измама или просто е по-евтина.

Благодаря предварително.  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, но съм нов в този сайт и сега искам да си взема ето този xbox http://www.plesio.bg/konzoli-xbox-360-c-69981125/microsoft-xbox-360-250gb-halo-4-tomb-raider-1-month-xbox-live-gold-p-298482.html

Моля кажете ми дали става и също дали да го взема от ПЛЕСИО,защото четох че са некоректни.

Също искам да попитам, понеже разглеждах в Техномаркет и в още един сайт тази конзола струва около 480 лв. а в Плесио е 400лв. Дали е някаква измама или просто е по-евтина.

Благодаря предварително.  :P

Как така са некоректни? Аз не съм имал проблеми с тях. Имат си гаранция, имат си безплатна доставка, какво повече искаш?

Взимай си конзолата, като дойде човека виж дали всичко е наред, плащаш му и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.