Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Twingo™

Насичане на клипове и музика

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели.   От около седмица забелязвам насичане на клипове и музика (под музика разбирайте радио от тук. Проблемът го има с всички браузъри, без изключение. С последната версия на флаш съм, ОС е win 7 64bit. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно нещо, работещо във фонов режим, товари процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко компютъра ползват интернет свързаността?

Има ли включени торент програми или други приложения, които генерират трафик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко компютъра ползват интернет свързаността? Има ли включени торент програми или други приложения, които генерират трафик?

Един компютър. Сега изключих торента от трей-а, ще погледна има ли насичане. EDIT: Намалих и качеството в youtube, сякаш вече е по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са характеристиките на конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са характеристиките на конфигурацията?

Intel Celeron G550 4 GB RAM Ati Radeon HD5570 WD Green 500 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включвам се отново в темата си, защото проблемът все още го има :)Забелязах, че докато върви клип в youtube, процесорът държи 25-30 процента и понякога изведнъж стига до 100. Знам, че е слаб, но нормално ли е това и на какво може да се дължи?ПП: Резолюцията на монитора ми е 1280х1024, ако има някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.