Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lpa

за любители на котките

Препоръчан отговор

Това е много добро, влиза в колекцииката ми от сайтчета. И аз имам една котаранка и го разгледахме с нея (и тя много го хареса). Браво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко,и аз имам:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам чисто черно дългокосместо коте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер остава само да ги запознаем и да се напием Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с котетата съм го чела и преди. Много забавно и много сладко. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам чисто черно дългокосместо коте.

Супер остава само да ги запознаем и да се напием Публикувано изображение

Ако искате малки котета, аз имам тамън 2 мъжки и 1 женско, на по 6 седмици са и си търсят стопани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си се отказал от пиенето.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотни са. Аз имах 13 години едно прекрасно коте, но за съжаление се наложи да я " приспим" преди няколко месеца и сега се радвам на чуждите животинки. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се откажа Габриелче, виж даже още набирам компанията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пропуснал котешкия купон явно Публикувано изображение

По едно време имах 8 котки и две кучета накуп, беше голяма навалица. Сега са две по две, ама кучета едни дребни дребни (болонки) и котките доминират.

Та кога ша ги черпим с валериан ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм.. и аз имам котенце, на половин година стана вече. Много е сладичко :) Имам едно плюшено куче, което е колкото нея и тя все ходи при него :P Иначе сега си играе с едно топче и скача като лудо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lpa ние тук едвам организираме среща на потребителите, да не говорим за котките им ;) Не се състоя срещата, пък и ние сме в цяла България, трудно ще стане. Иначе аз още съм навит, на моята щях да й правя събиране с родата ама нещо им загубих координатите, та чакам от Норвегия, където са майката и таткото да ми пратят телефоните на тукашните собственици и ще има купон Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MasterRalf, то една среща на котките ще се организира по-лесно ;). От опит знам, че да организираш една тумба хора, без значение целта, е изключително трудна задача. Всеки с неговите си претенции и капризи. Иначе тва, което си замисли, ако успееш да го осъществиш, евала :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз съм оправно момче, пък и щом я научих да говори български значи добре се справям Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тука е мястото да споделя моето изумление когато се разхождах из улиците на Стокхолм и нещеш ли забелязох някакво странно животинче кротко да се излежава на близката полянка. Заприлича ми на котка, приближих се аз и що да видя, то наистина било котка, само дето беше 5пъти по-огромна от нормалните котки, ужас. Приличаше на малък булдог. По мързелива, огромна и бавно движеша се котка не бях срещал. Само си я предстаавих до някоя от нашите мръсни, контейнерски помиярчета и ме напуши на смях :). След време установих, че повечето котки в този красив град са с подобни размери, но все още не съм установил дали е от породата или причината е някаде другаде. След като споделих с една приятелка, тя каза, че било възможно да е от храната. Имам и снимка, но ми е а телефона, а за съжаление нямам кабел Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
lpa, явно вече му е дошло времето да си купиш кабелче. Имаш причина вече :) А и трябва да ни направиш свидетели на тази котка, и ние да видим "тигърче" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам щом всички тук сме фенове на котките няма как да се измъкнеш щом вече си ни пуснал мухата. Чакаме видео материал скоро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самото ми ПС няма вход за кабела, но взимам апарата и тръгвам да я търся. Жалко че не живея в същия квартал вече, но ви обещавам некво материалче до няколко дена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Урааааааааааа Искам котешко кебапче!!! Майтап и аз имах котарак ама се спомина от дългата зима! Сега се "задоволявам" само с кучето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен мозък Публикувано изображение Много смелост трябва за да напишеш нещо такова, даже и на майтап!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е яко.Някои снимки ме натъжиха,ама такъв и животът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая котка дет ви я обещах се е покрила. Още не са ги пуснали на паша, иначе не съм забравил :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.