Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петьо Петров

Здравейте искам съвет за нов телефон!

Препоръчан отговор

Значи искам да ми помогнете да си избера нов телефон. Спрял съм се на андроид телефон разполагам с 200-250 лв. Mисля за самсунг галакси: покет; йънг или С2;С3;С4 реплика и ЛГ оптимус Л3  :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Репликата не е добър вариант. Липса на реална гаранция/сервиз. предвид бюджета особена разлика в параметрите на телефоните от водещите производители няма да има. Всички ще са слаби. Но Самсунг някак си имат едни гърди напред.... В този бюджет просто си вземи нещо, което ще ти харесва на теб по външен дизайн, по визия, защото технически разлика няма да има и ще е достатъчно орязан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам да ми помогнете да си избера нов телефон. Спрял съм се на андроид телефон разполагам с 200-250 лв. Mисля за самсунг галакси: покет; йънг или С2;С3;С4 реплика и ЛГ оптимус Л3  :help wanted3:

Реплики недей. Оптимус л3 и л7 недей също. Л3 имат ужасна резолюция, а л7 пече като печка на дърва и цепи ужасно, един приятел имаше... Препоръчвам ти Sony Xperia Miro или HTC Disire S, втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой лев и си вземи Sony Xperia Miro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой лев и си вземи Sony Xperia Miro.

Miro-то може да се намери и по-евтино :)Sony Xperia Miro ST23i - 270 кинта. При положение, че S3 mini влиза в бюджета, надали Miro-то е по-добрият избор... И това го казва човек, който е фен на Sony :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Miro-то може да се намери и по-евтино :)Sony Xperia Miro ST23i - 270 кинта. При положение, че S3 mini влиза в бюджета, надали Miro-то е по-добрият избор... И това го казва човек, който е фен на Sony :)

SGS 3 mini за 250 лева къде продават ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърках две теми в които пиша.... В другата бюджета е 400 лв... Съжалявам!!!!!!!!!!! Грешката е моя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В продавалникът има реплики от 100 до 200-300 лева ама са пълни боклуци..... 

Искам да попитам сони-то и HTC дали са добри като телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В продавалникът има реплики от 100 до 200-300 лева ама са пълни боклуци.....

Никой не говори за реплики или телефони втора ръка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ми има Xperia Miro втора ръка и е изключително доволен. Взе го за 250лв някъде и нямаше нито една драскотина. HTC също е добра марка, но никога не взимай реплики. Моята препоръка е най-вече за xperia miro. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ми има Xperia Miro втора ръка и е изключително доволен. Взе го за 250лв някъде и нямаше нито една драскотина. HTC също е добра марка, но никога не взимай реплики. Моята препоръка е най-вече за xperia miro.

и защо толкова го хвалите те този тел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и защо толкова го хвалите те този тел

Защо да хвалим нещо което не е добро? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.