Премини към съдържанието
Петьо Петров

Здравейте искам съвет за нов телефон!

Препоръчан отговор

Значи искам да ми помогнете да си избера нов телефон. Спрял съм се на андроид телефон разполагам с 200-250 лв. Mисля за самсунг галакси: покет; йънг или С2;С3;С4 реплика и ЛГ оптимус Л3  :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Репликата не е добър вариант. Липса на реална гаранция/сервиз. предвид бюджета особена разлика в параметрите на телефоните от водещите производители няма да има. Всички ще са слаби. Но Самсунг някак си имат едни гърди напред.... В този бюджет просто си вземи нещо, което ще ти харесва на теб по външен дизайн, по визия, защото технически разлика няма да има и ще е достатъчно орязан.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи искам да ми помогнете да си избера нов телефон. Спрял съм се на андроид телефон разполагам с 200-250 лв. Mисля за самсунг галакси: покет; йънг или С2;С3;С4 реплика и ЛГ оптимус Л3  :help wanted3:

Реплики недей. Оптимус л3 и л7 недей също. Л3 имат ужасна резолюция, а л7 пече като печка на дърва и цепи ужасно, един приятел имаше... Препоръчвам ти Sony Xperia Miro или HTC Disire S, втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой лев и си вземи Sony Xperia Miro.

Miro-то може да се намери и по-евтино :)Sony Xperia Miro ST23i - 270 кинта. При положение, че S3 mini влиза в бюджета, надали Miro-то е по-добрият избор... И това го казва човек, който е фен на Sony :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Miro-то може да се намери и по-евтино :)Sony Xperia Miro ST23i - 270 кинта. При положение, че S3 mini влиза в бюджета, надали Miro-то е по-добрият избор... И това го казва човек, който е фен на Sony :)

SGS 3 mini за 250 лева къде продават ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърках две теми в които пиша.... В другата бюджета е 400 лв... Съжалявам!!!!!!!!!!! Грешката е моя!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В продавалникът има реплики от 100 до 200-300 лева ама са пълни боклуци..... 

Искам да попитам сони-то и HTC дали са добри като телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В продавалникът има реплики от 100 до 200-300 лева ама са пълни боклуци.....

Никой не говори за реплики или телефони втора ръка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ми има Xperia Miro втора ръка и е изключително доволен. Взе го за 250лв някъде и нямаше нито една драскотина. HTC също е добра марка, но никога не взимай реплики. Моята препоръка е най-вече за xperia miro. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ми има Xperia Miro втора ръка и е изключително доволен. Взе го за 250лв някъде и нямаше нито една драскотина. HTC също е добра марка, но никога не взимай реплики. Моята препоръка е най-вече за xperia miro.

и защо толкова го хвалите те този тел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и защо толкова го хвалите те този тел

Защо да хвалим нещо което не е добро? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.