Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

xKowai

Кой от двата лаптопа е по-добър?

Препоръчан отговор

Здравейте, имам си едно изключително слабо кашонче на 5 години, което не ми върши никаква работа и само ми лази по нервите последната година, за това обмислям вариант за нещо по-ново. Не разполагам с много пари, 700 лева (+50лева максимум). Харесах си настолен компютър, който горе-долу задоволява нуждите ми, но все още предпочитам лаптоп, защото е много по-удобен. 

Според вас кой е по-добре?

http://www.pcstore.b...-c50-a-14x.html

или

http://www.pcstore.b...501a-xx389.html

?

Главно ще го ползвам за photoshop, sony vegas, филми, league of legends и игри като Alice: Madness Returns, DmC и т.н. (или поне се надявам да тръгнат).

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba-та е по-добрият вариант за мен заради матовия дисплей. Иначе характеристиките са им едни и същи. За игри и двата не стават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари този: lenovo g500

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Goodfellas, дори и лигата ли? :( (+ охлаждаща машинка?)

XECUTIONER, този също го видях, радва ме главно заради хард-а, но нямам особено голямо доверие на Lenovo..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам си едно изключително слабо кашонче на 5 години, което не ми върши никаква работа и само ми лази по нервите последната година, за това обмислям вариант за нещо по-ново. Не разполагам с много пари, 700 лева (+50лева максимум). Харесах си настолен компютър, който горе-долу задоволява нуждите ми, но все още предпочитам лаптоп, защото е много по-удобен.  Според вас кой е по-добре? http://www.pcstore.b...-c50-a-14x.html или http://www.pcstore.b...501a-xx389.html ? Главно ще го ползвам за photoshop, sony vegas, филми, league of legends и игри като Alice: Madness Returns, DmC и т.н. (или поне се надявам да тръгнат).   Благодаря предварително.

Моля да се спазват правилата!!!!!!!!! Линковете да са според правилата, моля погледнете колегите какво правят!!!!!!!!!!

...

лаптопите не са за игри!!! Моля да прочетете темата За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XECUTIONER, този също го видях, радва ме главно заради хард-а, но нямам особено голямо доверие на Lenovo..

И бъркаш!

Моля да прочетете темата За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

И да са я чели, файда никаква! Човек като си врътне нещо на пръста ходи му обяснявай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да са я чели, файда никаква! Човек като си врътне нещо на пръста ходи му обяснявай!

Нали се опитваме да помогнем? Показваме му какво и защо. Пък ако иска да си пръска парите на вятъра, негова работа, никой не може да го спре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали се опитваме да помогнем? Показваме му какво и защо.

Май не познаваш психологията на българина?! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не познаваш психологията на българина?! :D

Достатъчно мнения сме обърнали във форума, за да си мисля, че има смисъл от разговор и обяснения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно мнения сме обърнали във форума, за да си мисля, че има смисъл от разговор и обяснения :)

Явно не са достатъчно! Оки, лека вечер ти тогава! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориянтирай се към настолна конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.