Премини към съдържанието
AstralGirl

Инсталиране на актуализации

Препоръчан отговор

Помощ отново с тия актуализации по избор и важни, Останаха ми 2 - 1-важна. Тя е Актуализация на защитата на windows 7 (KB2864202) и една - по избор. Тя е Актуализация на драйверната структура в режим на ядрото версия 1,11 за windows 7 (KB2685811), И на двете ми дава грешка при конфигурирането на windows. Moля ви ако някой знае как да оправя този проблем моля да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://news.softpedia.com/news/KB2862330-Windows-7-Update-Fails-to-Install-389542.shtml

Няма решение все още:

Update 2 (October 15, 2013): a Microsoft Product Manager said that his company is still investigating the issue, so there are no details on the release date of a new fix.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре и все пак този проблем , как може да се реши ?

Като не инсталираш ненужни актуализации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откажете налагането на съответното обновление или ако го виждате в "Инстал/Деинстал" се опитайте да го деинсталирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнете това:

Click Start   Type: cmd   Right click on cmd in start menu and select 'Run as Administrator'   Type: net stop wuauserv   Hit Enter   Type: ren c:windowsSoftwareDistribution softwaredistribution.old   Hit Enter   Type: net start wuauserv   Hit Enter   Type: exit   Hit Enter

След това опитайте пак да ъпдейтнете...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ отново с тия актуализации по избор и важни, Останаха ми 2 - 1-важна. Тя е Актуализация на защитата на windows 7 (KB2864202) и една - по избор. Тя е Актуализация на драйверната структура в режим на ядрото версия 1,11 за windows 7 (KB2685811), И на двете ми дава грешка при конфигурирането на windows. Moля ви ако някой знае как да оправя този проблем моля да каже.

При положение,че другите актуализации са инсталирани,една актуализация в повече не би помогнала много.Щом дава грешка,значи може и без нея.Маркираш я с десен бутон на мишката и кликваш(скрий актуализацията).Тези по избор,ако са за обновяване на съществуващ драйвър,могат да се опитат отново,ако не по същия начин...и да ги няма...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли опасно за компа да оставя актуализация за драйверната структура- скрита ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е.

Аз така си карам от години. Крия не само тази актуализация, а и много други. Инсталирам само тези, които реша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново проблем с компютъра този път с мозилата. Проблемът е следият: Вчера излязох от мозила и майка седна на компа и след като и тя стана опитах да отворя мозила и да вляза и ми изписа цитирам:

"Не може да се инициализира компонентата по безопасността на приложението. Най-вероятната причина са проблеми с файлове във директорията с профайла на приложението. Моля проверете дали директорията няма ограничения в четенето и записването и вашият твърд диск не е пълен или почти пълен. Препоръчва се да излезете от приложението и да поправите проблема. Ако продължите да използвате тази сесия, може да изпитате неправилно поведение на приложението при достъп до способностите за безопасност"

Моля ви помогнете ми. Поразрових се в настройките на firefox и в разширения забелязах, че има неактивни добавки, и поне според мен  е там проблема, че трябва да се активират, но ме е страх. Моля ви помогнете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.