Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black_heart

Проблем с Lord of the rings online

Препоръчан отговор

Здравейте

Имам проблем с играта lord of the rings online, когато искам да я деинсталирам се появява това http://prntscr.com/1xohwi

когато искам да изтрия цялата папка на играта или само един файл от папката ми казва, че ми трябва разрешително от user-a администратор, въпреки че съм влязъл с този user

накратко не мога да я изтрия...

Моля за помощ

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай я пак и след това я деинсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай я пак и след това я деинсталирай.

Това така като го прочете човек и първата асоциация е - "fuck logic". Въпреки, че има истина в изказването, тъй като при новото стартиране на setup.exe ще зареди InstallShield модула или каквото се използва там, който ще засече предна инстанция на този продукт и ще се опита да я деинсталира. При развален деинсталатор това помага. Но при потребителя по-скоро има проблем с правата. Пробвай да стартираш самия деинсталатор с десен бутон и "Отвори като администратор". Трябва да се намира в директорията на играта с име "uninstall.exe" или нещо подобно. Ако и това не става, пробвай да влезеш в "Command Prompt". Това става с клавишна комбинация "Windows клавиш + R", след това въвеждаш "cmd" последвано от "Enter" или бутона "Ok". Ще излезе един черен прозорец базиран на стария DOS. Там въвеждаш:
RUNAS /USER:Administrator CONTROL
Би трябвало да ти поиска административна парола - въвеждаш и нея, и ще ти се стартира контрол панела, като администратор. От там вече трябва успешно да може да затриеш играта. Ако и това не става, имаш някаква тотална каша в настройките на потребителите и правата. Явно някой си е играл там и прочие. Може да пробваш да пуснеш един : Microsoft Fix it точно за инсталиране и деинсталиране, но не знам след него какъв ще е резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с дясно копче Properties върху uninstall.exe-то и отметка Run As Administrator/Admin. privileges не става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.