Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук
krasss

Усилвател за слушалки на ipod

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам ipod a1320,но звука към слушалките ми е прекалено слаб.Намерих тези усилватели,специално за ipod са:

ROCKY-E02i

https://www.fiio.eu/index.php?route=...&product_id=51

и

ALISAN-E01

https://www.fiio.eu/index.php?route=...&product_id=50

Та въпроса ми е,ако някой ги е ползвал да ме насочи кой по точно да си купя.Аз съм се спрял на [font=Verdana]ROCKY-E02i,но все пак[/font]

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звукът на слушалките ти бил много слаб ? А ти искаш да оглушееш, а ? Да, правилно си се напътил. А пробвал ли си други слушалки да закачиш към него ? С по-ниско съпротивление и по-висока чувствителност ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да оглушавам,но като пиша,че е слаб значи е слаб.Опитах с други слушалки същото е.И дано да говориш от опит със въпросния айпод,а не само така да се намираш на приказка.Говорил съм със и със други притежатели на въпросното устройство и при тях е така.А иначе благодаря за напътствието

Редактирано от krasss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.