Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели реших да си купя нов телефон и се спрях на този: http://www.ebay.com/itm/New-OEM-Samsung-Galaxy-S-III-S3-GT-I9300-16GB-Unlocked-Smartphone-/380729656777?pt=Cell_Phones&var=650143495111&hash=item58a54185c9  !!!!!!!!!

Имам няколко въпроса и те са:

1.Според вас това истинския телефон ли е или фалшив ?

2.Ще ми го доставят ли до България ?

3.Ще работи ли с нормална карта на Globul ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам няколко въпроса и те са:

1.Според вас това истинския телефон ли е или фалшив ? - Да истински е.

2.Ще ми го доставят ли до България ? - да ще го доставят до БГ - 

US $35.84
$101.20
Bulgaria
3.Ще работи ли с нормална карта на Globul ? - Да, ще работи, телефона е Отключен.
Редактирано от nevidim (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса по-скоро трябва да е: Защо ще си купуваш дъртият модел, след като вече съществува S4 и то варианта с най-малко "дисково" пространство на такава висока цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл да се взема от ebay. В България цените са подобни. Ето: пример. Mинималната цена от линка, който предоставих е 615 лв, което прави 425 USD, докато в ebay е 399 USD (от първия коментар в темата). :)

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно човека не иска много претенциозен и мощен смартфон. Ама S3-ката е ужасна пластмасария... S4 е по-добре, отзад има някакво стъкло/покритие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно човека не иска много претенциозен и мощен смартфон. Ама S3-ката е ужасна пластмасария... S4 е по-добре, отзад има някакво стъкло/покритие...

S4 няма стъкло или покритие отзад, пак е пластмаса. S4 има незнайно защо по-мощен хардуер, FullHD екран и още намсикво. Според мен човекът се е насочил правилно към S3.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти сигурно е, че: телефонът е истински, и ще работи с карта на Глобул. Но 100% е сигурно, че ще е много глупаво да го поръчаш от Щатите. Защото към цената трябва да добавиш транспортни разходи, мито и ДДС. И ще ти излезе по-скъпо от нов, от България, с валидна тук гаранция.

ПП. Кратка справка с Гугъл показа, че в България Galaxy S3 може да се купи за 574 лв, с безплатна доставка и 2 год. гаранция. А това по курса на БНБ е около $397 :) . Така че - не се главоболи с eBay.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пхаха, S4 въобще не се различава от S3 по качество на пластмасата!

P.S. Преди месец купих Galaxy S3 32GB за 700лв. от Citytel!

Като се има на предвид, че S4 се отличава с незначително по-голям екран, малко по-добра камера, не е основание да се купи, спрямо S3 според мен...

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На скоро си купих galaxy s4 и не мога да гледам клипчета от vbox7 когато съм изключил мобилна версия, изтеглих си flash player и пак не ми ги отваря! някой знае ли как става, мерси предварително !!!

Редактирано от Niki_isaev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.