Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден :) Скоро ще слагаме компютри с баркод четец във нашият семеен бизнес (козметика , електроника). Имам няколко въпроса (понеже не съм запознат). Нали знаете програмите (софтуера) на големите верига магазини - как компютъра е свързан с касовия апарат и на монитора изписва (като маркираш дадена стока) - какво е маркирано , каква цена е продукта , колко е сметката дотук и т.н (колко ресто).Интересува ме как се казва софтуера ? Безплатен ли е ? Ако - НЕ , от къде да го взема? ПОЗДРАВИ ! - малко омотано го обясних ... но :D ... ако има нещо неясно , моля попитайте ме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден :) Скоро ще слагаме компютри с баркод четец във нашият семеен бизнес (козметика , електроника). Имам няколко въпроса (понеже не съм запознат). Нали знаете програмите (софтуера) на големите верига магазини - как компютъра е свързан с касовия апарат и на монитора изписва (като маркираш дадена стока) - какво е маркирано , каква цена е продукта , колко е сметката дотук и т.н (колко ресто).Интересува ме как се казва софтуера ? Безплатен ли е ? Ако - НЕ , от къде да го взема? ПОЗДРАВИ ! - малко омотано го обясних ... но :D ... ако има нещо неясно , моля попитайте ме :)

От там откъдето ще вземете баркод четеца попитайте и за софтуер. Освен това касовия апарат, който ще свържете към компютъра също трябва да си има някакъв софтуер...

Съмнявам се, че ще намерите нещо безплатно в тая насока... но това ми хрумва на прима виста...

Надявам се някой по-запознат да успее да даде по-смислен отговор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там откъдето ще вземете баркод четеца попитайте и за софтуер. Освен това касовия апарат, който ще свържете към компютъра също трябва да си има някакъв софтуер...

Съмнявам се, че ще намерите нещо безплатно в тая насока... но това ми хрумва на прима виста...

Надявам се някой по-запознат да успее да даде по-смислен отговор...

Да ... знам,че няма да е безплатно... (макар ,че го зададох в въпросите си)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В магазина до нас ползват „Мистрал“ 

Ето ти и ръководство

Ето снимки от програмата:

Публикувано изображение 

Дано да Ви свърши работа.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В магазина до нас ползват „Мистрал“ 

Ето ти и ръководство

Ето снимки от програмата:

Публикувано изображение

Дано да Ви свърши работа.

Поздрави!

Точно такъв вид търся , но искам нещо по-просто... Всмисъл в хипермаркитети в моя град има отгоре в дясно голям раздел (каква е цената на маркирания продукт) - срещу нея в левия ъгъл - какво е маркирано последно. Отдоло там имената на маркираните продукти и доло вдясно КРАЙНАТА ЦЕНА (или до момента)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно такъв вид търся , но искам нещо по-просто... Всмисъл в хипермаркитети в моя град има отгоре в дясно голям раздел (каква е цената на маркирания продукт) - срещу нея в левия ъгъл - какво е маркирано последно. Отдоло там имената на маркираните продукти и доло вдясно КРАЙНАТА ЦЕНА (или до момента)

Тази програма също предлага такива опции, но просто единствената прилична снимка на потребителският интерфейс, която намерих в Интернет беше тази. Разгледайте ръководството. Там пише всичко. Почти всички магазини като съм се заглеждал в мониторът на касата са ползвали именно Мистрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще отида в близкия хранителен магазин , за да ги попитам какъв софтуер използват :) А можете ли да ми кажете какъв кабел е нужен , за да се свърже касовия апарат с компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще отида в близкия хранителен магазин , за да ги попитам какъв софтуер използват :) А можете ли да ми кажете какъв кабел е нужен , за да се свърже касовия апарат с компютъра ?

Питайте в магазина от който ще закупите баркод четеца. Предполагам за различните модели е различно. Новите може да са и с USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питайте в магазина от който ще закупите баркод четеца. Предполагам за различните модели е различно. Новите може да са и с USB.

Аз ще го взема ONLINE. Ще питам в магазина от който съм купил касовите апарати (от него ми са и договорите)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще го взема ONLINE. Ще питам в магазина от който съм купил касовите апарати (от него ми са и договорите)

Да там ще знаят най добре какво да ви предложат за конкретният модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://sistechnology.com/ и http://econ.bg/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B8%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%95%D0%9E%D0%9E%D0%94_l.c_i.320030.html предоставят решения в областта лично за мен продукта на перфект беше по-удобен - говоря специално за работа на касова зона с "клиента" иначе като "сървърни" решения (разбирай програмата за администрация на магазина) двете са почти еднакви
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.