Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

taika

Проблем с Guitar Hero Three Control Panel v2.0.4

Препоръчан отговор

Имам проблем с Guitar Hero Three Control Panel v2.0.4, когато реша да го отворя ми излиза A proper backup doesn't exist. Do you wish to start backup creation? (Overwriting!) Моля помощ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е описано тук : .:[Guitar Hero Three Control Panel]:. V2.0.4 (10/4/2010) А и това е незавършена бета версия. Също не виждам къде е проблема. Иска да създадеш архив. Защо не го правиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам как смисъл знам, но когато дам "ДА" ми изкарва да намеря v1.3 ... нещо такова и отивам в папката на играта ...DATA/PAK/... но не става нищо, а и трябва ли някакъв пач, защото като го сложа ми излиза че не може да намери играта и иска да я ре-инсталирам, правя го и пак същото излиза,а и да питам трябва ли играта да е купена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам как смисъл знам, но когато дам "ДА" ми изкарва да намеря v1.3 ... нещо такова и отивам в папката на играта ...DATA/PAK/... но не става нищо, а и трябва ли някакъв пач, защото като го сложа ми излиза че не може да намери играта и иска да я ре-инсталирам, правя го и пак същото излиза,а и да питам трябва ли играта да е купена?

Разбира се, в този форум повечето, ако не всички неща са за закупен софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheGreenEngineer
      Здравейте , сбълскъх се с най големия кошмар на всеки. Та катастрофата се случи вчера. След една неделна гейминг сесия от 6-8 часа компютъра изведнъж спря, от нищото. Стартирах го отново и всичко за роботи за 2-3 секунди и пак се изключи. След като погледнах през прозорчето, видях че нищо не свети (Дънната платка има rgb екстри за тях говоря). Инстиктивно изключих и включих копчето на захранването и забелязах как Start бутона на дънната платка присветка за известно време наподобяваща смущение. Отново процедурата с копчето и единственото нещо, което светна този път е червената лентата в стила, който я оставих и нищо друго. Опитах да стартирам ама нещо не се случва.

Относно компютъра закупих и сглобих самостоятелно преди почти година. До вчерашния инцидент работеше нормално.
      CPU:Intel Core I7-6700K
      GPU: Asus Rog Strix GTX 1070 Gaming
      MB: Asus Maximus VIII HERO Z170
      RAM: A-Data XPZP Z1 16GB (2x8Gb) 2800Mhz
      COOLER: NZXT Kraken X31
      SSD: Samsung 850 Evo 250GB
      HDD: 1TB 7200rpm Seagate
      PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W
      CASE: FD Define S

Въпросат ми е?
      Как мога да проверя кой е източника на проблема ?  Дали е дънна платка или захранване?  Разполагам само с един мултицет.
      //П.С Благодаря Ви !!!

• от midway
      Здравейте, имам проблем с родителския контрол на Windows 7 Professional. Когато се опитам да отворя Prototype (игра) ми излиза това съобщение:

Акаунта ми е администратор и няма родителски контрол, пробвах и с друга версия на играта и пак ми излиза същата грешка, това е единствената игра с която имам подобен проблем.
      Активирах Administrator акаунта (cmd: net user administrator /active:yes) - проблема си седи...
    • от Niksanae
      Здравейте!
      Имам въпрос относно No-Frills CPU Control (Приложение)

Търся точната настройка за най-добро оптимизиране на работата на процесора.
      Използвам Lenovo A820 което е със Android 4.1.2 
      ROM Version A820_S150_Lambda_v2.4.1 
      Малко не разбирам какво означават някой неща и ще ви помоля да ми ги разясните ?! 

Каквоо означават Реголатора и Вход/Изход планиране ?
      Реголатор:
      Ondemand UserSpace HotPlug Performance И най-главно Вход/Изход планиране ?
      noop deadline cfq Благодаря предварително!
    • от Tomi-001
      за какво се използва patch panel и каква е по точно целта му ?
      може ли без него или той е доста важна част ?
    • от DarkEdge
      Панелът за персонализиране за Windows 10 е чисто ново приложение от Winaero, създадено да върне познатия потребителски интерфейс за персонализиране на Windows 10. Възстановява опциите, които бяха отстранени от контекстното меню на работния плот и се заменят с приложението Settings.Това е портативно безплатно приложение, което поддържа всички издания на Windows 10 и работи с 64-битови (x64) и 32-битови (x86) версии. Приложението може да се интегрира директно в контекстното меню на работния плот от опциите на приложението, така че можете да използвате опциите за персонализиране, като при предишните версии на Windows.

Наличен е и български език на интерфейса

Ограничения

Приложението не ви позволява да споделяте теми или да създадете пакети с теми от списъка с тема. За да решите този проблем, щракнете върху връзката "Галерия с теми " под списъка с теми и да създадете файл с пакет с теми/ споделите тема от отворения прозорец.

Изтегли
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.