Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

boccko

IR удължител за дистанционно за декодер на Булсатком

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми схема за кабелен удължител за дистанционно за модел DL-STB-202 на Булсатком.Имам предвид проста схемичка с IR приемник и инфрачервен светодиод в другия край.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, трябва ми схема за кабелен удължител за дистанционно за модел DL-STB-202 на Булсатком.Имам предвид проста схемичка с IR приемник и инфрачервен светодиод в другия край.Благодаря предварително!

Огледало няма ли да свърши работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огледало няма ли да свърши работа?

Не, защото стаята с декодера е далеко.Пуснал съм сигнал от декодера до другата стая, но сега искам да си командвам декодера от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, защото стаята с декодера е далеко.Пуснал съм сигнал от декодера до другата стая, но сега искам да си командвам декодера от там.

При IR се изисва пряка видимост. Няма как да стане връзка с уред позициониран в друга стая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме 5 или 6 DVR-а пуснати с екстендер по тази схема http://english.cxem.net/infrared/ir7.php и някои от тях работят от повече от 5 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме 5 или 6 DVR-а пуснати с екстендер по тази схема http://english.cxem.net/infrared/ir7.php и някои от тях работят от повече от 5 години.

мисълта ми беше с дистанционното на декодера да си сменям каналите от другата стая, не съм специалист де, ама ми се струва, че тази схема е доста по- сложна от това което искам.Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.