Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Daylight Dancer

Въпрос за реклама - такса на общината

Препоръчан отговор

Здравейте,

колко пари трябва да платя за да си сложа рекламка, която ще гледа към улицата? Знам, че нещо на общината се плаща, но колко е не знам, а и дали само на общината или трябва и на архитект или де да знам? Може ли мойта фирма и друга фирма да платим 1 такса за една обща рекламка?

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди в общината и питай. Защото после е едно ходене по мъките...

Един приятел си загуби цял месец в обикаляне за 5 см височина на рекламата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

колко пари трябва да платя за да си сложа рекламка, която ще гледа към улицата? Знам, че нещо на общината се плаща, но колко е не знам, а и дали само на общината или трябва и на архитект или де да знам? Може ли мойта фирма и друга фирма да платим 1 такса за една обща рекламка?

Мерси

Конкретен отговор на въпросите Ви може да даде, само съответната община и тъй като общините са диверсифицирани от държавата административни единици, които сами определят някои от правилата и разценките на услугите, които предоставят. Никак не е задължително съответният отговор във Вашата община да се покрива с такъв даден от друга община. Съответно, ако в последствие имате намерение да поставяте реклами на територията на друга община, е задължително(във Ваш интерес) да се консултирате отново за условия и разценки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.